dr Marta Obremska

Kardiolog

Bardzo dobry specjalista, szczery i konkretny walczący o dobro pacjenta i szukający najlepszych rozwiązań...

DR MARTA OBREMSKA PROWADZI MNIE OD KILKU LAT, I SZCZERZE MOGĘ JĄ POLECIĆ, ZAWSZE PRECYZYJNA , WYCZERPUJĄCO ODPOWIADA NA MOJE PYTANIA, JEST B. KOMPETENTNA. MÓJ MĄŻ TEJ JĄ SOBIE CHWALI. POLECAMY WAM TĄ LEKARKĘ

Bardzo dobry lekarz. Udziela fachowej pomocy medycznej. Bardzo angażuje się w swoją pracę, służy pomocą. Dziękuję Pani Marto za pomoc.

W prawdzie leczę się u P.Dr. Obremskiej od niedawna ale chciałam już podzielić się opinią na jej temat : zauważyłam że jest bardzo sumienna, że zależy jej na pacjencie i nie wypuści pacjenta bez diagnozy i pomocy. Bardzo mi imponuje, gorąco ją polecam )

Bardzo fajna babka. Kontaktowa, wszystko mi wytłumaczyła choć miałam przygotowane wcześniej pytania. Poświęciła mi naprawdę dużo czasu. Poszłam do pani doktor na próbę, i już u niej zostanę. Wzbudza zaufanie, jest rzetelna i nie naciąga na kasę.

Pani dr szybko reaguje, ale spokojnie, jesli widzi jakies niepokojące objawy . Sympatyczna. Kardiolog wart polecenia.

Pierwsza wizyta – prawie godzinny wywiad i cała masa badań. na miejscu. Jak na razie, zarówno ja, jak i pani doktor, jesteśmy dobrej myśli :)

Polecam serdecznie , gdyby nie Pani Doktor Marta Obremska pewnie już by mnie nie było, jestem jej wdzięczna z całego serca za to jak bardzo mi pomogła i nadal pomaga. Polecam Panią Doktor

Rewelacyjny specjalista. Polecam każdemu kto ma problemy. Jestem zadowolony, że trafiłem do tak wykwalifikowanego kardiologa. Pozdrawiam życząc dalszych sukcesów