dr Marta Obremska

Kardiolog

Bardzo rzetelna i skuteczna diagnoza. Polecam, wiem co mówię gdyż ze swoim problemem przeszłam kilkudziesięciu lekarzy , miła atmosfera. Pani Doktor jako jedyna nie potraktowała mnie jak kogoś kto zmyśla. Jestem z nią w stałym kontakcie. Polecam

Bardzo polecam!! Pani doktor na miejscu w trakcie jednej wizyty wykonała szereg badań które doprowadziły do postawienia właściwej diagnozy. Przychodnia jest bardzo profesjonalnie wyposażona. Chciałabym zeby tak działała nasza sluzba zdrowia. Warto zaufać lekarzom w Medixe. Gwarantuję- nie zawiedziecie sie!

Jestem zadowolony z leczenia jakie zastosował Pan doktor gdy miałem problemy. Poza tym jest bardzo sympatyczny - :))) polecam

pani dr. Marta Obremska zasługuje na uwagę. Jestem jej pacjentką od kilku lat i każdemu z czystym sumieniem polecam panią doktor. jest świetnym kardiologiem, -miła, serdeczna, życzliwa i bardzo dobra specjalistka

Cena wizyty rozsądna, miły personel Kliniki,a co najważniejsze bardzo dobry i doświadczony lekarz. Leczę się kardiologicznie od roku i jestem bardzo zadowolona, tak jak wiele osób, które polecały mi Panią doktor Obremską.

Zgadzam się z opiniami o p. Marcie. To dobry i bardzo rzeczowy specjalista. Od kilku lat chodze do niej. Nie jest łatwo, ale tylko u niej dostałam konkretne wskazówki i skuteczne leczenie . Polecamy jak najbardziej.

Doktor Marta Obremska bardzo profesjonalnie rozpoznała problem u mojego taty. Kontaktowa i miła . Polecam

Podziękowania dla PANI DOKTOR OBREMSKIEJ za fachowe leczenie i wspaniałe podejście do mojej choroby i do całego procesu leczenia ! DZIĘKUJĘ - Krystyna

Uważam, że dr Marta Obremska jest bardzo dobrym i dociekliwym kardiologiem. Niewątpliwie jest skutecznym lekarzem- diagnostą. Leczę się u Niej od 5 lat. Czuję profesjonalizm i spokój. Wspaniały, pełen ciepła i życzliwości człowiek.

Jestem bardzo zadowolona że do niej trafiłam, pomaga mi i to bardzo. Czuję się lepiej. Wszystko jest jak trzeba, dziękuję...........!