lekarz Marzena Dychus-Ludyga

Wenerolog, Dermatolog

2,4
2,2

Nie polecam, szybka wizyta, zainteresowanie pacjentem zerowe, zmarnowany czas. Odesłanie do innego specjalisty, brak chęci pomocy, zrozumienia, brak profesjonalizmu.

Nie polecam, szybka wizyta, zainteresowanie pacjentem zerowe, zmarnowany czas.

Chodziłam do niej przez 2 lata. Na każdy dyżur przychodziła spóźniona i w pędzie przyjmowała oczekujących pacjentów. Mam trądzik (tak nadal, bo leczenie nic nie dało) i przy każdej wizycie tylko na mnie popatrzyła, przepisała receptę i wołała kolejną osobę. Nawet nie było możliwości porozmawiania o leczeniu, o lekach. Dostałam mnóstwo maści i antybiotyków, które nic nie dały. W końcu postanowiła rozpocząć leczenie najsilniejszym możliwym lekiem. Niestety, jak się później okazało, był to najgorszy możliwy czas, bo Dychus-Lydyga zaczęła pokazywać się w przychodni tylko czasami. Dostałam leki na miesiąc i miałam przyjść na kolejną wizytę, żeby zobaczyła jakie są efekty i czy można kontynuować leczenie. Przyszłam na wizytę i okazało się, że lekarki nie ma. Musiałam przerwać leczenie. Jak już udało mi się ja zastać na kolejnej wizycie, to powiedziała, że leczenie zostało przerwane i trzeba zacząć od początku. Te leki są mocno obciążające organizm, a dostawałam je jak aspirynę. Rozpoczęłam jeszcze raz leczenie i po dwóch miesiącach zaistniała taką sama sytuacja, Dychus-Ludygi nie ma. Sytuacja powtórzyła się jeszcze kilkukrotnie. Przepisała mi bardzo silne leki i znikła, bez zastępstwa, bez jakiejkolwiek porady, bez konsultacji choć przez telefon, żadnych możliwości. Najgorsze w tym wszystkim było to, że w recepcji mówiono mi, że Dychus-Ludyga jest chora i dlatego jej nie ma. Wierzyłam w to, więc łatwiej było mi znieść te przerwy w leczeniu. Dopóki nie zobaczyłam jej w przychodni w Knurowie, jak przyjmowała pacjentów, podczas gdy w przychodni w Gliwicach mówiono ludziom, że jest na L4!!!! Brak jakiegokolwiek zainteresowania losem pacjentów, brak empatii, bezsensowne faszerowanie ludzi silnymi lekami! Dla własnego bezpieczeństwa lepiej omijać ją szerokim łukiem!

Wizyta realizowana była w placówce partnerskiej Enelmedu ,w którym mam wykupiony pakiet świadczeń .Koszt wizyty -180 zł,czas przeznaczony na pacjenta w Enelmedzie 15 min.W Centrum Zdrowia Sanvita w Knurowie ,do pani dr powinnam przynieść ze sobą stoper,bo wizyta odbyła się w ciągu niespełna 5 minut i tylko dlatego tyle , że usiłowałam ją poinformować o przebiegu moich zabiegów .Kilka lat temu usuwano mi czerniaka z podudzia,jestem więc w grupie ryzyka i rokrocznie wszystkie wizyty odbywały się w Centrum Onkologii w Gliwicach(w międzyczasie następne zabiegi i badania hist -pat wycinanych zmian skórnych również).Moje bardzo liczne zmiany skórne zostały ocenione hurtowo ,błyskawicznie ,na tzw „oko” ,w dobie gdzie dermatolog powinien posłużyć się videodermatoskopem ,zwłaszcza w przypadku pacjenta z grupy ryzyka. Jak szybko weszłam(moi poprzednicy również wychodzili z gabinetu błyskawicznie,co mnie cieszyło, bo kolejka „posuwała się ekspresowo do przodu) tak jeszcze szybciej wyszłam zdumiona przebiegiem wizyty.
Czytając poprzednie opinie(niestety już po swojej wizycie),zgadzam się w pełni ze wszystkimi.Wahałam się ,czy napisać tę opinię ,bo usprawiedliwiałam w myśli lekarza, że Pani mogła być zmęczona ,mieć kiepski dzień ale po powrocie do domu ,gdy przeczytałam opinie ,dorzucam swoją . Zdecydowanie odradzam!!!
Straciłam czas na dojazd (30 km) ,Enelmed zapłacił za wizytę 180 zł,,która nie powinna nazywać się wizytą lekarską .

Czerwoną, łuszczącą plamę na głowie, jak sie później okazało- (uczulenie na szampon do włosów) zdiagnozowała jako brodawki łojotokowe (??). Zmianę leczyłam bardzo długo za pomocą dwóch różnych sterydów, co tylko pogorszyło objawy. Już na pierwszy rzut oka było widać, że to nie są żadne brodawki łojotokowe. Na plus tylko tyle, że jest uprzejma, ale diagnoza dalece chybiona. Odradzam.

Doskonała Pani doktor, uporała się w tydzień z problemem skóry, z którym borykałam się blisko 3 lata. Gorąco polecam. Miła, empatyczna i konkretna.

Dramat. 2minuty w gabinecie. Pani doktor do oglądania zmian na skórze nawet nie zakłada rękawiczek, a pacjenta bada wychylając się znad biurka. Po wytłumaczeniu, że chcę się pozbyć pieprzyków wyśmiała mnie. Nie polecam. Zero zainteresowana pacjentem.

Nie polecam. Zero zainteresowana pacjentem.

Zdecydowanie odradzam . Jak może taki ktoś wykonywać zawód lekarza. Źle postawiona diagnoza , która miała bardzo duże skutki uboczne!!! Diagnoza w 1 sekundę.

Jestem bardzo wdzieczna Pani doktor, bo dzieki niej skora mojej corki, ktora byla tragiczna ulegla bardzo duzej poprawie. Moja corka miala bardzo silny tradzik leczony u wielu lekarzy i wydawalo sie ze wszelkimi mozliwymi sposobami i dopiero kiedy trafilysmy do tej Pani doktor ekety byly niesamowite. Nareszcie moja corka przestala sie chowac pod gruba warstwa makijazu bo jej cera jest naprawde swietna. Polecam i to bardzo, bo Pani doktor jest bardzo skuteczna w tym jak leczy. Moja corka jest innym czlowiekiem.

Zdecydowanie nie polecam korzystać z usług tej osoby. Brak szacunku dla pacjenta. Na szczęście nie miałam okazji osobiście się przekonać o kompetencjach Pani Doktor, bo po prostu Pani Doktor postanowiłam nie przyjmować wszystkich pacjentów (pomimo umówionej półtora miesiąca temu wizyty). Ale z przeczytanych przed chwilą "pozytywnych" opinii na temat tej osoby, widzę że nie mam czego żałować.

Pani Dr zza biurka w ciągu 2 sekund postawiła diagnozę, wypisując przy tym drogie leki. Diagnoza brzmiała- trądzik różowaty a na ulotce przepisanej maści pisało, aby nie stosować przy trądziku różowatym. Nie polecam, lepiej poczekać dłużej w kolejce do lepszego specjalisty albo zapisać sie prywatnie do innego dermatologa.