lekarz Marzena Dychus-Ludyga

Wenerolog, Dermatolog

2,4
2,2

Bardzo kompetentny lekarz.Ma doswiadczenie i wzbudzil moje zaufanie. Efekty po dwoch wizytach.Polecam.

Lekarz ten absolutnie nie zajmuje sie pacjentem. Brak wywiadu, szybko wypisana recepta na drogi preparat, koniec wizyty. Odradzam!

Bardzo profesjonalny lekarz.Pani Doktor dała mi skierowanie na potrzebne badania, czego nikt wcześniej nie zrobił. Trafna diagnoza i leczenie z efektem. Potrafi rozmawiać z pacjentem. Polecam

Trafna diagnoza i leczenie z efektem. Potrafi rozmawiać z pacjentem. Polecam

Od wielu lat choruje na łuszczycę. Pani doktor bardzo mi pomogła. Po jej leczeniu poprawiła się nie tylko moja skóra ale i psychika. Uwierzyłam,że leczenie ma jednak sens. Kompetentna, miła i skuteczna. Takich lekarzy nam trzeba !!! Gorąco polecam!!

skóra ale i psychika. Uwierzyłam,że leczenie ma jednak sens.
Kompetentna, miła i skuteczna. Takich lekarzy nam trzeba !!!
Gorąco polecam!!

Nie mieszkam w Polsce i chodzilem tutaj do wielu specjalistow z moim tradzikiem i nic nie pomagalo. W koncu w czasie wakacji w Polsce trafilem do tej lekarki i naprawde mi pomogla. Polecam bo fajna lekarka i taka bezproblemowa.

Moja corka miala bardzo silna alergie i chodzilam do tej Pani doktor i musze powiedziec ze bardzo jej pomogla. To fakt ze wizyty z reguly trwaly krotko ale po kazdej zawsze nastepowala poprawa dlatego dziwia mnie te opinie bo wedlug mnie to kompetentna lekarka i najwazniejsze skuteczna.

Po wielu prywatnych, kosztownych wizytach i zabiegach, które dały tylko krótki efekt, Pani doktor powiedziała mi, że w sumie to muszę iść najlepiej do laryngologa, bo mam gronkowca i mój trądzik to nie jest tylko choroba skóry, a ona nie ma już dla mnie leku. Dodam, że badania u laryngologa wykluczyły gronkowca, a Pani laryngolog zrobiła duże oczy jak jej o tym powiedziałam. Myślę, że Pani doktor zapędziła się bardzo w prywatną praktykę zawodu i na ilość, nie mówiąc o tym jak traktuje ludzi w przychodni, bo byłam też tego świadkiem. Raczej nie polecam.

To niebywałe, że tacy lekarze utrzymują się na rynku pracy. Pacjent - też człowiek, droga Pani doktor. Pani doktor jeszcze w drzwiach zapytała co mi dolega. Nie zdążyłam usiąść, a już miałam w ręce receptę i usłyszałam nazwisko kolejnego pacjenta. Dostałam oczywiście leki, które nie są refundowane. Szczęście, że do wszystkiego są ulotki - człowiek może się dowiedzieć z kompetentnego źródła jak stosować. Ale i to nie pomogło. Maść, którą dostałam, poparzyła mi twarz. Znów udałam się do gabinetu i co usłyszałam? "Ach tak, rzeczywiście, pani ma wrażliwą skórę" - ...

Pani doktor jeszcze w drzwiach zapytała co mi dolega. Nie zdążyłam usiąść, a już miałam w ręce receptę i usłyszałam nazwisko kolejnego pacjenta. Dostałam oczywiście leki, które nie są refundowane. Szczęście, że do wszystkiego są ulotki - człowiek może się dowiedzieć z kompetentnego źródła jak stosować. Ale i to nie pomogło. Maść, którą dostałam, poparzyła mi twarz. Znów udałam się do gabinetu i co usłyszałam? "Ach tak, rzeczywiście, pani ma wrażliwą skórę" - wystarczyło poświęcić 2 minuty więcej na rozmowę, żebym uniknęła nieprzyjemności i bardziej złożonego leczenia. Ale widać pani dr jest zbyt zaabsorbowana prywatną praktyką.

Lekarz stawia diagnozę bez dokładnego obejrzenia zmian na skórze. Brak jakichkolwiek pytań, szybkie wypisanie recepty bez wytłumaczenia jak przyjmować leki i na co jesteśmy chorzy. Diagnoza okazała się błędna, a leczenie całkowicie bezskuteczne. Stanowczo odradzam.

Stanowczo odradzam. Diagnoza zza biurka, bez wstawania i dokładnego obejrzenia zmian na skórze. Brak określenia jak przyjmować leki, oraz tego co nam dolega.