dr hab. n. med. Mieczysława Czerwionka-Szaflarska

Alergolog, Pediatra, Gastroenterolog

NIE POLECAM - zainteresowanie średnie chorym, skończyło się na skierowaniu do szpitala i obietnicy "poprowadzenia" badań. I dalszej konsultacji. Skończyło się na rozmowie telefonicznej, brak czasu Szanownej Pani. Ani razu nie była, wogóle zero zainteresowania. NIE POLECAM !!!!!

Moja koleżanka poleciła mi panią profesor i słusznie.Jestem bardzo zadowolona, Ania miała nutramigen i bebilon pepti na alergie na mleko a cały czas miała kolki i wysypki, Pani profesor zaleciła mi elecare i jak reką odjał wszystkie dolegliwosci minely. Teraz chodze do poradni przy szpitalu tak jak mi poleciła pani profesor i jesyem zadowolona

Aniol jakich malo!!!! poswiecila mi bardzo duzo czasu i pomogla wyjsc z ciezkiej choroby. gdyby nie ona mogloby mnie juz nie byc na tym swiecie!!!!

myślę, że lepiej abym nie umieszczała tutaj swoego komentarza. Moge jedynie polecić pracującą na oddziale dr Mierzwę, to ona wszystko nam wytłumaczyła i poświęciła czas. Pani profesor stosowała metodę "spychologii" i braku czasu :-(

Zgadzam się z niektórymi wypowiedziami.Moje dziecko miało atopowe zapalenie skóry ,poświęciła nam dosłownie 5 min.i skierowała do szpitala.Obiecała że w szpitalu dopilnuje żeby wszystko było dobrze,ani razu nie przyszła.W szpitalu nam nie pomogli,po wyjściu trafiłam do dermatolog dr.Majchrzak-rewelacja lekarz(Alergo-vita)i to na kasę chorych.Pomogła i pierwszą noc od 4 mieś.przespaliśmy bez płaczu.Szacunek dla dr.Majchrzak,a nie dla dr.Szaflarskiej!!!!!!!!!!!

Miałam okazję zetknąć się z p.dr i uważam iż jest osobą bardzo miłą i uprzejmą mi wytłumaczyła dokładnie jak ma wyglądać zabieg który przeprowadziła mojemu synkowi,szczerze mówiąc nawet byłam zaskoczona iż tak dokładnie mi wytłumaczyła.Więcej na jej temat nie mogę powiedzieć bo mój kontakt był krótki ale przeszło mi przez myśl że jak będę musiała skorzystać z pomocy specjalisty prywatnie to właśnie do niej się udam.

Pani profesor jest prawdziwym Aniolem!!! leczylam sie u Niej pare ladnych lat temu i do dzisiaj nie mam problemow ze zdrowiem.nie pamietam czy wizyta byla droga czy nie ale jesli jestes dobrym specjalista sie takze cenisz. nie tylko lekarze sie cenia, inni takze. Najlepsza lekarka na ziemi, o wielkim sercu i jeszcze wiekszym powolaniu!!!!!jesli moje dzieci beda w potrzebowaly opieki lekarskiej to tylko u Pani Profesor Szaflarskiej!!!!!!!!

Przeżyłam koszmar z tą lekarką i moim małym synkiem. Uciekałam najszybciej jak mogłam. Nie zapomnę tej lekarki do końca życia.

Wizyta krótka, badanie pobieżne, leki nie pomogły

Wizyta krótka, badanie pobieżne, leki nie pomogły

Zgadzam się z opinią p. Anny, byłam w identycznej sytuacji i gdyby nie p. Profesor nie chodziła bym po tym świecie, a także pomogła moim dzieciom , tak jak p. Anna określiła p. Profesor jest ANIOŁEM, w swoją pracę wkłada całe swoje SERCE. NIE SKUPIA SIĘ TYLKO NA JEDNYM PROBLEMIE. Uczęszczałam do p. Profesor zarówno prywatnie jak i publicznie i nie ma najmniejszego znaczenia. Jest lekarzem z POWOŁANIA