dr n. med. Monika Mikulicz-Pasler

1,2
1,1

tragrdia - pani doktor zachowuje się jak b pracowała za kare

tragrdia - pani doktor zachowuje się jak b pracowała za kare

Czy ta osoba ma oby odpowiednie kwalifikacje aby wykonywać swój zawód? Po ostatniej wizycie szczerze wątpię. Naciągaczka!!! Odradzam wszytskim!!!

BEZNADZIEJNY LEKARZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, CHORUJĘ NA NADCIŚNIENIE I POPROSIŁAM TĘ ZNACHORKĘ O LEKI KTÓRE MOŻNA BRAĆ W CIĄŻY.DOBRZE ŻE PRZECZYTAŁAM ULOTKĘ, OKAZAŁO SIĘ BOWIEM ŻE LEKI KTÓRE MI PRZEPISAŁA SĄ BARDZO SZKODLIWE DLA PŁODU. WYSTRZEGAJCIE SIE TEJ ZNACHORKI!!!!!!

WYSTRZEGAJCIE SIE TEJ ZNACHORKI!!!!!!

Wizyta po przebytej operacji na otwartym sercu. Pani doktor wolala doszukiwac sie bledow w dokumentacji wydanych przez operujacych profesorow niz skupic sie badaniach za ktore slono zaplacilem. Jeleniogorski KCM i Pani doktor to swietna maszynka do zarabiania pieniedzy. Nie ma to nic wspolnego z leczeniem, diagnostyka, dbaniem o dobro pacjenta. Dowiedzialem sie, ze wskazane sa kolejne badania, oczywiscie nieswiadomy przystalem na to. Po czym od pielegniarki dowiaduje sie, ze czesc badan moge zrobic na NFZ ale czas oczekiwania okolo 1 roku. Oczywiscie wszystko mozna zrobic od reki, całkowity kosz UWAGA - okolo 2500 PLN + tomograf klatki jezeli beda jakies watpliwosci. Szukaja jeleni i ludzi bardzo zdeterminowanych. hehe Ale wtedy nie wiedzialem, czy sie smiac, czy plakac, czy to jakies zarty. Pani doktor wielokrotnie podkreslala, ze powinienem dziekowac bogu ze zyje, ze wygralem w totolotka, itd itp. Za taka kase to troche za malo. Podkresle, ze bylo to wizyta kontrolna, profilaktyczna po kilku latach od zabiegu. Zdecydowanie NIEPOLECAM i odradzam.