dr Natalia Jasińska

2,4
2,5

Nie polecam, Pani się nosi wyżej niż się ma, brak szacunku do pacjetki i rodziny, przy porodzie nie powinna się zbilzac do rodzącej bo tylko zaszkodzi, nie naddaje się już do tego zawodu. ODRADZAM w 1000% !!!!

Nie polecam przez panią doktor rozpoczełam zbyt późno leczenie oczywiście chorobę zdiagozował iny lekarz który się znał na badaniu a cytolohie to chyba robią praktykanci jednym słowem NIEPOLECAM

dobrym lekarzem jest ten lekarz, który potrafi leczyć i diagnozować a nie tak jak Pani Doktor. Prawidłową ciąże prowadzić to nie sztuka. Pani Jasińska popełniła ogromny błąd lekarski. Nie polecam nikomu i odradzam każdemu. Pani Doktor powinna iść na emeryturę a nie leczyć.

Pani Doktor powinna iść na emeryturę a nie leczyć.

W czerwcu 2010 ur zdrową córeczkę w dąbrowie tarnowskiej. Ciążę prowadziła dr Jasińska. W razie wątpliwości zawsze była pod telefonem. Prywatnie brała 50 zł za wizytę co miesiąc. W staszowie straciłam pierwsze dziecko przez zbyt późno zrobioną cesarkę (moim zdaniem) - pan ordynator tamtejszy wydaje się nie uznawać takich porodów tylko naturalne. Moja bratowa do niego chodziła i rodziła naturalnie.Naszczęście mały jest zdrowy ale urodził się fioletowy i dostał 1 punkt mniej bo był przyduszony. Pan dr nie zauważył że waży 4550g (prywatne usg wykonywane u tego pana). Panicznie boję się naturalnych porodów a właściwie tego że w razie problemu nie zdąrzą z cesarką dlatego chodziłam do dr Jasińskiej. W szpitalu w Dąbrowie miałam zaplanowaną cesarkę (a nie na wariata) podczas dyżuru tejj Pani. Wszystko poszło ok, bez dodatkowej opłaty (tylko wizyty miesięczne były płatne w moim przypadku). Ale też minus dla pani bo jest zakręcona. W ostatnim miesiącu dopiero po mojej sugestii zleciła krzyżówkę na gr krwi, ale jednocześnie zleciła mi leki. Z wyników wyszły głupoty, tylko niepotrzebnie mnie wystraszyła. Ale też wszystko szybko wyjaśniło się dzięki szybkiej reakcji Pani dr. Teraz planuję drugą ciążę i sama nie wiem którego lekarza wybrać

polecm urodziłam przy pani doktor dwoje dzieci .zawsze odpowiadała na moje pytania miałm obie ciąże zagrożone dzieki pani doktor wszysko skończyło sie dobrze polecam

Gorąco polecam. Dzięki niej mam córeczkę i wkrótce urodzę synka. Miałam przykre doświadczenia z lekarzami pracującymi w szpitalu w Staszowie, do Pani dr trafiłam z polecenia znajomej. Jest niezwykle opanowana, spokojna, zawsze gotowa do pomocy nawet w rozmowie telefonicznej. Poród wspominam bardzo przyjemnie, dużo mi pomogła. Mam nadzieję, że ten będzie podobny. Polecam!!!

Mieszkam na stałe w Londynie.22 września lekarka ginekolog w Londynie na podstawie hm...zwykłych oględzin stwierdziła że mam nowotwór macicy.byłam załamana(dodam że mam 28 lat)dwa dni póżniej byłam juz w Polsce.poszłam do jednej lekarki w Tarnowie(Zyguła)nie dość że za wizyte bierze 150 zł!to jeszcze zbyła mnie i wystawiła diagnoze że na prawym jajniku miałam cyste która pękła i się rozlała.po dwoch tygodniach terapii hormonalnej trafiłam do doktor Jasińskiej(która za każdym razem już tak od 10 lat wyciąga mnie z tarapatów)nie dość że miła była,uspokoiła mnie że żadnego nowotworu nie ma,przepisała konkretne leczenie,kazała odstawić hormony po których czułam się fatalnie.Dziś jestem zdrowa,i to dzięki niej.Przez tą wstrętną babe z Tarnowa straciłam pare tysięcy złotych na leczenie.Zdecydowanie polecam doktor Jasińską,a to że piszecie że lubi kasę..hm kto z nas jej nie lubi.ważne by była skuteczna i pomagała.mi pomogła

Dr.Jasinska-PIERWSZA NA KASE OSTATNIA DO POMOCY!!!!!! jest nie kompetentna,nie zna sie na tym co robi i ma przestarzaly sprzet. Trafilam do niej z polecenia. Miala mi usunac torbiela z jajnika, usunela go razem z jajnikiem,gdyz jak stwierdzila nie dalo sie go uratowac.Dodam ze zmiana oczywiscie byla lagodna! Dzien po operacji dostalam krwiaka.Czyscila go dr.Jasinska a ze konczyl jej sie dyzur zrobila to byle by bylo! Na wizytach zapewniala ze wszystko ok! Doradzila zajscie w ciaze a w zwiazku z tym nie zlecila mi nawet podstawowych badan!Caly czas twierdzila ze wszystko w porzadku.Nawet jak jej powiedzialam ze 3 ostatnie miesiaczki mam bole ona uznala to za "normalne"!U innego lekarza okazalo sie,ze na jajniku mam torbiel,w macicy polipa i zrosty z pozostalosci po krwiaku. Po za tym z podstawowych badan ktore jej nie byly potrzebne,wyszlo ze mam tarczyce i wukniaki w piersi.Dziecko od matki z nieleczona tarczyca moze byc uposledzone umyslowo!! Przeszlam 3 operacje zeby naprawic to do czego doprowadzila mnie pani doktor!! I caly czas jestem na lekach! szczerze nie polecam dr.Jasinskiej!!!! Moze ona jest dobra ale jak jest wszystko dobrze,najmniejszy problem i nasza pani doktor niewie co robic, wtedy sciemnia swoja falszywa serdecznoscia zeby brac dalej kase!!!!!!!!!!

NIE POLECAM NIKOMU!!!! Ciagle mialam jakies problemy u niej!Nie zna sie na niczym, zbywa patientow, nadala mi tylko jakichs ziol do picia a ja przez nia o malo nie umarlam!!!!Przeprowadzala mi operacje i zeby zdazyc przed skonczeniem sluzby zszyla mi wszystko razem ze soba i mimo ogromnych boli na wizycie kontrolnej powiedziala ze wszystko dobrze!!Potrzebowalam pozniej trzech operacji zeby naprawic szkody zrobione przez nia.!A o leczeniu nieplodnnosci to wogole nie ma o czym mowic!!Stanowczo odradzam!

Nie polecam nikomu! mi powiedziała że nie mogę mieć dzieci a obecnie jestem w 6 miesiącu ciąży ;) a moja kuzynka urodziła przy niej uduszone dziecko, bo ona była zajęta sobą!