dr Natalia Jasińska

2,4
2,5

Lekarz spełnia moje oczekiwania, naprawdę polecam

Lekarz spełnia moje oczekiwania, naprawdę polecam

Ja zdecydowanie polecam panią doktor Jasińską dzięki niej dziś mam zdrową 3 letnią dziewczynkę. Moja córka przyszła na świat w 26 tyg ciąży i dzięki pani doktor moja malutka urodziła sie zdrowa. To pani Jasińska skierowała nas do krakowa gdzie takie wcześniaki maja szanse. Dziękuje pani doktor

nie polecam z tą Panią żadnego kontaktu. najgorsze jest to że będą w szpitali jest się poniekąd na nią skazanym. Gdyby nie Pan Chm.. to ta kobieta wiele by narobiła przykrości i zmartwień rodzicom, o ile nie doprowadziłoby to do nieszczęścia. Dobrze że Pan Chm.. ma głowę na karku. Gdybym była dyrektorem szpitala w DT. to już dawno by nie pracowała ta paniusia w szpileczkach.

nie polecam z tą Panią żadnego kontaktu.

Przez tą kobietę straciłam swoje dziecko. Liczy się dla niej tylko kasa, brak kompetencji to mało powiedziane! Nie polecam.

Polecam Panią doktor. Prowadziła moje obydwie ciąże, nie miałam zastrzeżeń co do sposobu prowadzenia, badania robiłam co miesiąc( koszt prywatnego badania to 18 zł miesięcznie- czy to dużo???). Pani doktor dostępna telefonicznie w razie jakichkolwiek problemów. Polecam.

ta pani doktor jest nie kompetentna tylko o kasę jej chodzi podstawowych badań nie miałam przez nią zrobionych w 7miesiącu ciąży dobrze że zmieniłam lekarza i wszystko zdążył za nią nadrobić taki lekarz w ogóle nie powinien leczyć!!!

polecam każdemu panią doktor jasinską mając takie problemy po pierszej ciąży którą żle przeprowadziły mi ciecie cesarskie w staszowie mogłam tylko pomarzyc o drugim dziecko.dzieki pani dokor stosownym leczeniu znów mogłam zajść w ciąży

jest to lekarka nie kompetentna i uwazam ze nie jest dobrym lekarzem chodzilam do niej i w polowie ciazy zrezygnowalam dzieki mojej kolezance poszlam do lekarki w tarnowie i jestem zadowolona nie POLECAM

jest osoba wogóle niekompetentna której chodziło tylko o kase w pełni zgadzam sie z powyzsza opinią

zdecydowany brak jakichkolwiek kompetencji zależy jej tylko na pieniądzach ( gotowa kazać przychodzić na wizytę nawet co drugi dzień )straciłam przez nią dziecko. Bezczelna baba po tym jak kazała mi się nie przyznawać na wizycie ordynatorowi z którym się niezbyt lubiła że mam plamienia postanowiłam przenieść się właśnie do niego bo bardzo go wszyscy chwalili i widząc mnie przed jego gabinetem zastraszyła mnie że jak nie chcę mieć problemów w przyszłości to mam tam nie wchodzić ja bojąc się o dziecko bo jak miała dyżur a którejś z pacjentek ordynatora coś się działo to nie pomogła przeniosłam się zupełnie do innego szpitala ale to już inna historia trzymajcie się od niej z daleka pozdrawiam