lekarz Olgierd Gilis

2,6
2,4

Jestem bardzo zadowolona.Polecono mi tego lekarza.Wizyty przebiegaja sprawnie i rzeczowo.Lekarz jest konkretny,ale udziela niezbednych informacji,efekty leczenia u mnie bardzo dobre.Jedyna niedogodnoscia jest to,ze ciezko do tego lekarza sie dostac.Polecam!!

Znakomity lekarz!!Uprzejmy,konkretny i kompetentny.Wykryl mi wade macicy w usg,prowadzil udanie dwie moje ciaze.Czytajac poprzednie wpisy,wnioskuje ze tamte panie chodzily do innego lekarza,bo tego tzn.dr Gilisa wszystkim polecam.

byłam 2 razy. Za każdym razem gdy próbowałam pytać o cokolwiek odpowiadał: "zaraz pani wszystko wytłumaczę" po czym gdy kończył pisać wyprowadzał z gabinetu...

Gbur, nigdy więcej do tego pana, bo nawet lekarzem go nie nazwę.

Gbur, nigdy więcej do tego pana, bo nawet lekarzem go nie nazwę.

Jedno wielkie NIE. Nie polecam nikomu. Pierwsza ciąża a dr nawet nie chce odpowiedzieć na żadne pytanie.

Ku przestrodze innym !!!Do doktora zgłasza się pacjentka,którą zaniepokoiła wydzielina z brodawki.Lekarz po zbadaniu i wykonaniu usg stwierdza,że NIC NIE WIDZI!!ZADNYCH ZMIAN OGNISKOWYCH!!!Szkoda ,że nie zauważył guza o wym ok.3 cm i innych zmian.Pacjentka obecnie czeka na operację! wizyta miała miejsce ok.połowy listopada.

Zdecydowanie odradzam wizyty u tego pana. jest bardzo niemily,nieprzyjemny, gburowaty,chamski. z niechęcią podchodzi do pacjenki. najgorszy lekarz u jakiegokolwiek byłam!! prowadził mi ciąze i do dzis mam traume po wizytach u niego.

Lekarz godny zaufania i polecenia. Świetnie wszystko tłumaczy i jest kompetentny.

Świetny lekarz. Polecam każdej kobiecie!

Świetny lekarz. Polecam każdej kobiecie!

Nie rozumiem tak niskiej oceny tego lekarza. Jestem jego stałą pacjentką. Wizyty przebiegają szybko i sprawnie. Na pewno można mu zaufać. Dobrze tłumaczy dolegliwości i metody leczenia. ZDECYDOWANIE POLECAM!

ZDECYDOWANIE POLECAM!