lekarz Paweł Łagowski

Nie bardzo wiem do czego można by się przyczepić. Jest bardzo kompetentny, pierwsza wizyta skierowanie na prześwietlenie, po odebraniu prześwietlenia , niejasności - skierowanie na rezonans i to jest prawidłowe podejście, a nie jak inni może to może śmo nie widząc dokładnie co można zdiagnozować. Rezonans rozwiał wątpliwości - kwalifikacja do operacji, ale zalecenie wcześniej konsultacja z innym ortopedą. I to mi się podoba - nie od razu pod nóż. Polecam jak najbardziej.

Dzień dobry. Dr Paweł Łagowski jest bardzo kompetentny jako lekarz i bardzo dobry jako człowiek! Byłem tam dwa razy i miałem tylko najlepsze wrażenia. Wielkie dzięki !

Świetny lekarz. Krótko wysłuchał dolegliwości, wysłał na prześwietlenie, obejrzał RTG i postawił diagnozę. A po co długo trzymać pacjenta, skoro fachowiec -lekarz ortopeda w minutę rozpozna chorobę. Dziękuję Panie doktorze. Anna

Anna

Bylam 2 razy po 5 minut, za kazdym razem czułam sie bardzo zaopiekowana, 0 zbdnych słów, 0 lekcewazenia , facowe porady, trafione skierowania na zabiegi. Bardzo dobra wspolpraca z pacjentem. Polecam kazdemu kto potrzebuje pomocy ortopedy.

Bardzo dziękuję Doktorowi Pawłowi Lagowskiemu. Żeby wszyscy lekarze tacy byli kompetentni jak on. Taki miły, poświęca dużo czasu pacjentowi, dużo tłumaczy, cierpliwy , opanowany. Życzę panu wszystkiego najlepszego!!! Pacjentka Mariia Ston.

Życzę panu wszystkiego najlepszego!!!
Pacjentka Mariia Ston.

Wizyta spełniła wszystkie moje oczekiwania, doktor rozpoznał chorobę, wykonał niezbędne badanie RTG i odpowiedział na wszystkie moje pytania.

Bardzo dziękuję Panu doktorowi za opiekę. Czułam się bezpiecznie . Sympatyczny człowiek i dobry lekarz. Pierwszej pomocy udzielił mi szpital w innym mieście. Też jestem im wdzięczna, bo zajęli się mną z troską i szybko. Po tym jak trafiłam na Solec, Pan doktor Łagowski zlecił rentgen, dla bezpieczeństwa zmianę gipsu na mocniejszy. Złamanie było monitorowane na bieżąco , Kilka wizyt, rentgen... Na koniec dostałam skierowanie na rehabilitację. Pozdrawiam Pana doktora.

Bardzo dziękuję Panu doktorowi za opiekę.
Czułam się bezpiecznie . Sympatyczny człowiek i dobry lekarz.
Po tym jak trafiłam na Solec,
Złamanie było monitorowane na bieżąco , Kilka wizyt, rentgen... Na koniec
dostałam skierowanie na rehabilitację.

Pozdrawiam Pana doktora.

Pan Doktor Łagowski zajął się mną na SOR w szpitalu na Solcu w związku ze złamaną kością śródręcza po wypadku na rowerze. Zlecił gips, zaprosił na kontrolę za tydzień. Podczas kontroli zlecił RTG zbadał i przeprowadził wywiad. Szybka i konkretna wizyta zgodnie ze sztuką. Po 2 tyg, po zrobieniu kolejnego RTG i badaniu fizykalnym zalecił zdjęcie gipsu i uruchamianie ręki. Konkretny, i kompetentny lekarz, a że przy tym przez niektórych odbierany jako bezpośredni to zupełnie inna nie medyczna kwestia. Polecam

Polecam

Ten pan nie powinien być lekarzem !!!!! Opryskliwy, leniwy ( siedział na krześle i nawet nie chciało mu się ruszyć z niego żeby zbadać dziecko) i bez zainteresowania problemem pacjenta. Po stewierdzeniu ze wszystko jest wedlug niego w porzadku wyslal nas do swojego kolegi lekarza w Łodzi aby upewnic sie czy napewno jedt ok. Masakra !!!! Stracone 150 zł i czas . Nie warto

NIE POLECAM .PRZEZ PÓŁ ROKU WSTRZYKIWAL MI CO DWA TYGODNIE STERYDY W LEWY BARK ,BEZ JAKIEGOKOLWIEK PRZESWIETLENIA CZY USG. PO ZMIANIE LEKARZA OKAZALO SIE ZE MAM ZERWANE SCIEGNO NADGRZEBIENIENIOWE USZKODZONE NERWY I ZMIANY W OBOJCZYKU TYPU II .TERAZ CZEKAM NA OPERACJE ,BO PRZEZ OPUZNIENIE NIKT W WARSZAWIE NIE CHCIAŁ SIE PODJAC OPERACJI BO JEST SPRAWA PRZEDAWNIONA.