lekarz Paweł Łagowski

Pan doktor "gościł" mnie w gabinecie około 1 minutę. Przez 15 min. przyjął ok. 11 pacjentów. Zupełny brak zainteresowania dolegliwościami pacjenta. Byłam na kontroli po (prawdopodobnie) naderwaniu lub nadciągnięciu mięśnia ramienia.Kazał machnąć ręką i to wszystko.Na moją uwagę, że druga ręka jest nie w pełni sprawna i mam ograniczony zakres ruchów, stwierdził,że jest OK i tak musi być. Ten lekarz to "nieporozumienie". Serdecznie nie polecam!

Genialny lekarz ze świetnym podejściem do pracy. Każdemu z pacjentów poświęca wystarczającą ilość czasu, dzięki czemu jest w stanie przyjąć wszystkich, którzy zjawią się bez wcześniejszej rezerwacji wizyty. Decyzyjny, uprzejmy no i przede wszystkim oddany pracy. Pierwszy raz przyjął mnie przed godziną przyjęć ustaloną w grafiku. Polecam!

Wyjątkowy lekarz a głównie wspaniały człowiek. Do szpitala na ul Solec na SOR trafiłam w niedzielne popołudnie ze złamaną bolącą lewą ręką. Oczekiwałam na wizytę około 30 minut (jak na polskie warunki to super). W gabinecie czekało na mnie dwóch lekarzy Pan dr Paweł Łagowski i Pan dr Michał Ładny. Skierowano mnie na rtg, nastawiono kość (pod znieczuleniem) ponieważ było złamanie z przemieszczeniem, założono gips i wypisano receptę. W międzyczasie uzyskałam odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Teraz jestem pod stałą kontrolą dr Łagowskiego w przychodni przyszpitalnej i nadal jestem pod ogromnym wrażeniem jego kompetencji i wspaniałym podejściem do pacjentów (zaznaczam, że to jest opinia wielu ludzi z którymi spotkałam się przed gabinetem Pana dr Łagowskiego).
Te wizyty w tej przychodni mogę porównać tylko z wizytami w szpitalu w Szwecji w Jonkoping gdzie pracuje bardzo wielu polskich lekarzy.
Mam również możliwość porównania wizyt na SOR w innych szpitalach np. na ul. Barskiej - lekarz ortopeda odesłał mnie do ortopedy w przychodni i powiedział, że mam prawdopodobnie zerwane ścięgno i muszę wykonać prywatnie usg i leczyć się w przychodni. W szpitalu na Stępińskiej mam również bardzo przykre doświadczenia z SOR po upadku i uszkodzeniu oczodołu - chodziło o usg oka.itd
Naprawdę polecam tego lekarza i mam nadzieję, że takich ludzi będzie w Polsce coraz więcej.

KOSZMAR! dno serdeńko dno! albo przed wizytą strzelasz trzy lufy i przyjmujesz bez skazy na układzie nerwowym, że akademia medyczna też potrafi wypuścić "cuda polskiej medycyny" albo idziesz bez trzech luf i masz ochotę napluć panu w białym kitlu w oko. cud polskiej medycyny a ściślej mówiąc polskiej ortopedii, to niejaki pan łagowski. zwięźlej? gorszego ortopedy ziemia nie nosiła! unikać i uciekać z krzykiem za krzaki, góry, morza i jeszcze dalej ale przy tym nic nie łamać, nic nie zrywać i nie naciągąć, bo nie daj boże znowu można trafić ...

KOSZMAR!
dno serdeńko dno!
zwięźlej?
gorszego ortopedy ziemia nie nosiła!
unikać i uciekać z krzykiem za krzaki, góry, morza i jeszcze dalej ale przy tym nic nie łamać, nic nie zrywać i nie naciągąć, bo nie daj boże znowu można trafić pechem nfzetowskim na powyższy cud ortopedii polskiej i gotów zagipsować wam prawą rękę z lewą nogą albo stwierdzić, że nic wam nie dolega, nawet gdybyście mieli złamanie otwarte.
śmiem podejrzewać, że pierwszy lepszy znachor z lasu zapomniany przez ludzi i boga ma więcej wiedzy niż pan łagowski.
mogę śmiało stwierdzić, iż wiedzy medycznej u tego pana znajdziecie jak na przysłowiowe lekarstwo.
prawdziwy trójkąt bermudzki, trafiasz na niego i prawdopodobnie umrzesz na coś, czego nigdy nie odkryje.
natomiast jeżeli ktoś ma dużo czasu, lubi wędrówki ludów i chybione w pień diagnozy..to polecam.

Moja opinia wynika tylko z jednej wizyty u Pana doktora w przychodni na Solcu w ramach NFZ. Jest to opinia negatywna głównie spowodowana bardzo krótkim czasem poświęconym pacjentce, opryskliwością , brakiem uprzejmości i zrozumienia dla problemu chorego, po zabiegu, mowa tu o starszej osoby. Nie polecam takiego lekarza.

Zeby wszyscy lekarze tacy byli.Kompetentny,miły,poswieca duzo czasu pacjentowi,tlumaczy,cierpliwy.Godny polecenia.