Lekarze Pediatra Gdańsk

lekarz Teresa Kowalska-Knitter

CENTRUM STOMATOLOGICZNE POLDENT STOGI
Stryjewskiego 29c
80-631 Gdańsk

lekarz godny zaufania ma super podejscie do pacjenta !!! wszystko zawsze wytlumaczy i co najwarzniejsze jes bardzo kompetentna polecam lekarz z powolania

lekarz Danuta Skoczyńska-Olejarczyk

80-207 Gdańsk

Lekarz z powołania a do tego przemiła i ciepła osoba. Cała moja rodzina jest pod opieką Pani doktor już od 8 lat. Diagnozy trafne. Antybiotyk tylko kiedy bezspornie niezbędny. Fachowiec w każdym calu.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Marianna Tumasz

NZOZ "PRZYCHODNIA WASSOWSKIEGO"
Wassowskiego 2
80-225 Gdańsk

Kompetentna, sympatyczna i z empatią podchodzi do pacjenta. Wszystko wytłumaczy i poświęca tyle czasu ile trzeba.Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Hanna Kuklewska-Gaweł

Pulmonolog, Pediatra

ul. Elewów 3/34
80-298 Gdańsk

Najlepsza pediatra i pulmonolog jaką kiedykolwiek spotkałam. Ubolewam, że teraz przyjmuje tylko w Skarszewach. Zawsze pomocna i diagnozy zawsze trafne genialna osoba. Syn kilka lat był pod opieką na NFZ, teraz w razie potrzeby proszę Panią by przyjechała do nas prywatnie.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Magdalena Dębska

Chełmińska 117
80-299 Gdańsk

Jest świetnym lekarzem. Nigdy niczego nie bagatelizuje, martwi się o pacjenta jakby był kimś z najbliższej rodziny. Chodź wie że jest na korytarzu długa kolejka to i tak wysłucha Cię do końca. Jest naprawdę lekarzem z powołania.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Anna Kawińska-Kiliańczyk

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne - Szpital
ulica Kliniczna 1 a
80-402 Gdańsk

Anioł, wspaniała kobieta lekarka z powołania!!! Urodziłam córkę w ciezkiej zamartwicy, doskonale poprowadziła Irminke i dziś mam cudowne,zupełnie zdrowe dziecko,a było bardzo ciężko.Nigdy jej nie zapomnę.
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Tamara Uryniuk

ulica Związku Jaszczurczego 7
80-288 Gdańsk

Pani doktor Tamara Uryniuk jest wspaniałą lekarką, która w rzetelny sposób wykonuje swój zawód. Widać, że się angażuje i jest dla niej bardzo ważne dobro pacjenta. Przyszłam do Pani lekarz z moim synkiem kilka lat temu. Od tego czasu korzystamy z porad Pani lekarz zawsze. Jaś bardzo lubi Panią doktor. Polecamy!!!
Opinia dodana przez: Mama Jasia

dr hab. n. med. Maria Korzon

gen. de Gaulle'a 8
80-215 Gdańsk

Korzystałam z jej usług dawno temu i mam miłe wspomnienia. Kompetencja, takt. Konkretne odpowiedzi na pytania pacjenta, lekarz z dużą wiedzą to trzeba przyznać.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Hanna Prajs

Rehabilitant, Pediatra

Gabinet Vision Express
Obrońców Wybrzeża 1
80-398 Gdańsk

Lekarz z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Skupia się na dziecku i na tym jak mu pomóc. Potrafi doradzić zarówno w dziedzinie rehabilitacji i rozwoju dziecka ale i zdrowia. Polecam.
Opinia dodana przez: ana

lekarz Mariusz Pona

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg ogólny

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Gdańsk
Nowe Ogrody 1-6
80-803 Gdańsk

Bardzo dobry lekarz kompetentny wybitny specjalista otwarty trafne diagnozy . Leczył moje córki i zawsze w pełni zadowolenie oraz skutecznie pomagał jako pediatra i chirurg
Opinia dodana przez: Agnieszka

Katarzyna Żak-Jasińska

Klinika Pediatrii, Hematologii, Onkologii i Endokrynologii
80-952 Gdańsk

polecam,lekarz jest dokładna i sprawdza wszystko,miła bardzo,ma podejscie do dzieci i najwazniejsze ze na wizyty nietrzeba bardzo długo czekać

lekarz Jerzy Kosno

80-207 Gdańsk

Pan doktor Jerzy leczy dwójkę moich pociech już kilka lat.Jest konkretny ,dokładny w ocenie badań i wypytywaniu o objawy chorobowe.Daje poczucie bezpieczeństwa i tłumaczy zawiłości leczenia itp.Dzieci idą do Niego na wizytę bez strachu.

dr n. med. Barbara Raczkowska

Alergolog, Alergolog dziecięcy

80-207 Gdańsk

Dobry lekarz , godny polecenia , nie wystawiam piątek gdyż uważam że na piątkę jest ten nad nami. Czasami denerwuje mnie trochę wyniosłość Pani Raczkowskiej i jak u większości lekarzy nie do końca słucha co sie mówi i uważa że wie najlepiej , obruszając się gdy się zada pytanie , lub gdy ma się wątpliwości co do leczenia. Jeżeli chodzi o zaufanie to człowiek do końca sobie nie ufa , ...

dr n. med. Joanna Bautembach-Minkowska

Endokrynolog dziecięcy, Pediatra

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Gdańsk

Świetna Pani Doktor - idealne podejście do małego pacjenta - dziecko nie krzyczy i czuje się "ważne" - no a dla mnie przynajmniej wiadomo, że lekarz wie co mówi i Pani Asia mówi to w taki sposób że wychodzi się podbudowanym z wizyty, mimo niełatwych diagnoz niestety....
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Anna Mantei-Łozowska

Pomorskie Centrum Traumatologii im. M. Kopernika
80-803 Gdańsk

Pani doktor jest naprawdę bardzo miła, wyrozumiała i profesjonalna. Tłumaczy wszystko więc wiadomo co się dzieje z dzieckiem, opisuje rodzicom i jego stan i odpowiada na wszystkie pytania. Wiadomo dlaczego dany lek jest przepisany a nie jest przepisany i proszę stosować. Darzę Panią doktor ogromnym zaufaniem. Jako młoda mama odwiedziłam kilkoro pediatrow zarówno na NFZ jak i prywatnie w celu wyboru najlepszego lekarza dla mojego dziecka. Dziś wiem że już ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Andrzej Turski

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Trafiliśmy do doktora wiele lat temu, pomógł naszemu synkowi. Pan Doktor jest zawsze uważny, dociekliwy, skupiony na pacjencie, trafnie diagnozuje i jest najuprzejmiejszym lekarzem jakiego poznaliśmy. Pełen empatii, szacunku. Taki Lekarz to skarb! Polecam Pana Doktora całym sercem!
Opinia dodana przez: Mama

dr n. med. Małgorzata Szumera

Cumowników 34
80-299 Gdańsk

Lekarka, która ma ogromną wiedzę i dużo serca dla pacjentów. Jest kompetentna, rzeczowa i lubi dzieci :)

lekarz Joanna Furtak-Bartkowska

Startowa 1/gab.14
80-461 Gdańsk

Nasza ulubiona Pani Doktor * słucha rodzica * ma podejście do dzieci * rzeczowa * bez problemu kieruje na badania i do specjalistów * zawsze dostajemy dokładny wykaz i leków i szczegółowe zalecenia * z gabinetu wychodzę spokojna a dziecko zaopiekowane

lekarz Barbara Hryniewiecka-Kutella

Nadmorskie Centrum Medyczne
ul. Gdyńska
Gdańsk

Wspaniała lekarka! Nigdy nie odmówiła wizyty, zawsze uważnie wysłucha, mądra, życzliwa, uprzejma i skuteczna! Od 15 lat korzystam i bardzo polecam!!!
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Izabela Jończy-Tretyn

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Pani doktor jest bardzo fachowym lekarzem, konkretne porady, otwartość i zaangażowanie, wzajemna ufność oraz w rzeczowy i konkretny sposób wytłumaczy i pokieruje na dalszą diagnostykę( jeżeli będzie taka potrzeba). Lekarka z powołaniem i wielkim sercem. POZDRAWIAM
Opinia dodana przez: JOANNA