Lekarze Pediatra Gdańsk

lekarz Małgorzata Pasierbska

Centrum Medyczne VII Dwór Gdańsk
ul. Abrahama 25 80-306 Gdańsk
80-306 Gdańsk

Pani Doktor leczy już kolejne pokolenie dzieci w naszej rodzinie,jest pełna ciepła,empatii,zawsze pogodna,uśmiechnięta i na bieżąco z nowinkami w medycynie,czuć,że kocha dzieci!czego dowodem jest ściana zdjęć jej wdzięcznych pacjentów,piękna i wzruszająca!My rodzice też często prosimy naszą doktor o poradę,pomoc dla nas,nigdy nie odmawia mimoże jest b.zapracowana i oblegana przez pacjentów.

lekarz Anetta Karpińska-Nowak

Hermesa 16/3
80-299 Gdańsk

Cudowna pani doktor i fantastycznym podejściem do dziecka taka z sercem na dłoni widać że angażuje sie i interesuje małym pacjentem W komunikacji super Chodzimy do pani doktor i zmieniać nie będziemy
Opinia dodana przez: Karolina

dr Anita Woźniczko-Wróbel

Dermatolog estetyczny, Pediatra

ul. Kartuska 358B
80-125 Gdańsk

Koszt wizyty jest uzależniony od rodzaju zabiegu. Pani doktor cierpliwa i uprzejma wręcz "do bólu". Efekt w moim przypadku bardzo pozytywny, skóra po tzw IPL bardziej napięta, a włoski w pewnych miejscach przestały odrastać

lekarz Wanda Wiśniewska

Meissnera 19b lok. 8
80-462 Gdańsk

Świetna pani doktor, nie wyobrażam sobie co będzie gdy przejdzie na emeryturę! Ma dobre podejście do dzieci, słucha rodziców, rzadko się myli!
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Tomasz Batko

ENDOMED
ul. Subisława 24, Opolska 5
80-354 Gdańsk

Bardzo uprzejmy kompetentny lekarz. Zgłębia problem i zbiera dokładny wywiad. Bardzo polecam. Duża wiedza

dr n. med. Elżbieta Pilarczyk

Neonatolog, Pediatra

jana pawła
Gdańsk

Mieliśmy kontakt z wieloma lekarzami, także pediatrami, ale nie spotyka się takich osób jak Pani Doktor. Rzetelna, uprzejma, z ogromną wiedzą i doskonałą intuicją, a przy tym skromna, ze szczerą chęcią pomocy, pamięta nawet o małych rzeczach, mimo (jak się domyślam) masy obowiązków z racji pełnionej funkcji Ordynatora; zawsze poświęca maksimum czasu. Mamy do Niej największe zaufanie. Widujemy się na wizytach w poradni Patologii Noworodka, ale bardzo bym chciała, żeby ...
Opinia dodana przez: Mama Cyprianka
Wspaniały fachowiec i osoba o ogromnym sercu. Pani doktor przez cały nasz pobyt w szpitalu po porodzie (a trwał on tydzień) codziennie z ogromną dokładnością badała moją córeczkę. Podejscie do maluszków ma cudowne, podejscie do rodzica- to samo. Do tego dba o każdy szczegół. Mam do tej pani ogromne zaufanie i polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Iwona Flejszman

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Pani Doktor jest miła i ma podejście do dzieci jednak jako lekarki bym jej nie poleciła 1.Córka miała rotavirusa Pani doktor mówiła że mam jej nie szczepic juz bo skoro przechodziła to juz nie bedzie więcej miała i co sie okazalo ze ma nawrót rotavirusa i ze moze miec nie raz a juz za pozno zebym zaszczepiła dziecko . 2.Przez kilka miesiecy kaszlala i miala katarek ciągle przepisywała jej antybiotyki ...

lekarz Bożena Smal

NCMed Przychodnie
ul. Majewskich 26
81-457 Gdańsk

Pani Doktor przyjechała do nas o 24 w nocy. Nie mogliśmy znaleść na tamtą chwilę testów, ale wg objawów stwierdzona została grypa. Co później się potwierdziło, bo w którejś aptece w końcu udało się zakupić testy. Całą rodzina z grypą, a ile siebie pamiętamy nigdy nie chorowaliśmy na grypę. Przesympatyczna Pani Doktor! Dziękujemy z całego serca :)
Opinia dodana przez: Olesia

lekarz Małgorzata Chruścicka

Lekarz rodzinny, Pediatra

NZOZ "PRZYCHODNIA WASSOWSKIEGO"
Wassowskiego 2
80-225 Gdańsk

Pani doktor leczyła mnie pół życia a teraz leczy moja córkę. Jest to niesamowita osoba nigdy się nie pomyliła co do diagnozy. Zawsze pomoże znaleźć najlepsze rozwiązanie wszystko wytłumaczy.
Opinia dodana przez: Kasia

dr Anna Szabunio

Dom Medyczny "Kołobrzeska" NCMed Przychodnie
Kołobrzeska 46
80-391 Gdańsk

Mam do Pani Doktor pełne zaufanie! Ma super podejście do dzieci i bardzo konkretne i rzeczowe podejście do rodzica! Potrafi bardzo konkretnie wyznaczyć plan leczenia i rozwiać wszelkie wątpliwości! Polecam!

lekarz Krystyna Sztajkowska-Leszczyńska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Letnicka 3
80-536 Gdańsk

Bardzo uprzejma Pani, od razu wiedziała jaki jest problem i zaleciła odpowiednie leczenie. Zdecydowanie polecam

lekarz Iwona Kondera

Szpital św. Wojciecha
al. Jana Pawła II 50
Gdańsk

Pani doktor Iwona Kondera jest najlepszym pediatrą jakiego dotąd spotkałam. Od pięciu lat jesteśmy pod jej opieką. Jest kompetentnym lekarzem i bardzo dobrym, wrażliwym człowiekiem, widać ,że kocha dzieci i i ich dobro jest najważniejsze. Zawsze pomocna, nigdy nie odmówiła nam przyjęcia dziecka gdy już nie było miejsca. Dziękuję Pani Doktor! Polecam Doktor z całego serca.
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Teresa Stachowicz-Stencel

Hematolog, Onkolog

Wiolinowa 2
80-298 Gdańsk

Dzięki Pani Docent wraz z żoną przeszliśmy długie leczenie naszego dziecka. Oddana, niezastąpiona nasza pani doktor. Zawsze służąca nam pomocą, wyjaśniała nam każde wątpliwości. Dla naszego dziecka zawsze będzie ukochaną panią doktor, a my będziemy jej wdzięczni do końca życia!
Opinia dodana przez: PW

lekarz Jerzy Wojculewicz

Neonatolog, Pediatra

Czubińskiego 3 lok. 8
80-215 Gdańsk

Profesjonalny Anioł w białym fartuchu. NAJLEPSZY neonatolog!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Julia

dr Lidia Rzeczycka

Przychodnia Lekarska "Jasień" Przychodnia "Na Wzgórzu"
Jaworzniaków 37
80-180 Gdańsk

Z czystym sumieniem polecam Panią doktor Lidie Rzeczycka , jeszcze nigdy nie spotkałam takiego lekarza z powołaniem i podejściem do dziecka.. Jest zawsze pomocna , nawet po za godzinami pracy.. odpowie na każde pytanie telefoniczne.. Doktor zawsze poświęci dużo czasu wytłumaczy , a podejście do dziecka jak dla mnie idealne..moja córcia 6 letnia i synek 1,5 roczny (bardzo często chorują) są pod jej opieką i jeszcze nigdy się nie zawiodłam... ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Maria Zagórska

Pulmonolog, Pediatra

Kołobrzeska 20 lok. 61
83-394 Gdańsk

Super Pani Doktor o ogromnej wiedzy. Wszystkie diagnozy dla synka postawione trafne. Jak Pani doktor mówi, że do środy będzie dużo lepiej to tak jest. Wszystkie choroby zawsze wytłumaczone, dziecko dokładnie zbadane, a pytania mamy nie pozostają bez odpowiedzi.
Opinia dodana przez: Mama

lekarz Krzysztof Marek

Gastroenterolog, Gastroenterolog dziecięcy

Gdańsk

Świetny! Kontaktowy. Bardzo energiczny i pomocny! Pomaga i przede wszystkim tłumaczy ! Szuka rozwiązań ! Dawno nie spotkałam takiego lekarza !
Opinia dodana przez: Agnieszka

Zbigniew Świątek-Brzeziński

Kardiolog, Pediatra

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych
Dębinki 7 bud. 25
Gdańsk

Żadnych zastrzeżeń do wizyty i do lekarza. Człowiek godny podziwu za wyrozumiałość, za dobre i spokojne tłumaczenie przypadłości choroby. Pan Doktor spokojny i kompetentny. Polecam, polecam polecam. Cena adekwatna do wykonanych badań i wizyty. Pozdrawiam

lekarz Marcin Hennig

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
ulica Dębinki 7
80-952 Gdańsk

Pan doktor Marcin Hennig leczy mojego syna w UCK na oddziale hematologii.Brak mi słów aby wyrazić swą wdzięczność.Pan doktor otoczył mojego syna najbardziej profesjonalną,miłą i troskliwą opieką jaką można sobie wyobrazić.Zawsze miał dla nas czas.Nigdy nie słyszałam ,,za chwilę,,czy ,,teraz nie mam czasu,,.Wszystko wytłumaczył,wyjaśnił i uspokoił kiedy była taka potrzeba.To jest najlepszy i posiadający ogromną wiedzę medyczną lekarz.Mamy do Niego ogromne zaufanie zarówno ja jak i mój syn Mateusz.DZIĘKUJEMY PANIE ...