lekarz Piotr Gazda

2,5
2,6
2,2
2,5

Trafiłam z dzieckiem na izbe przyjec ... akurat dyzur mial dr Gazda ,5 minut wystarczylo zebym wiedziala jaki to czlowiek ... moze doswiadczenia to pan doktor ma , ale szacunek do rodzica oraz małego pacjenta bez komentarza , arogancki , nie mily . Po tekscie do mojego dziecka ... ,, przestan ryczec bo jak ojciec od matki ucieknie to nawet nie bedzie mial kto jej bronic,, bezczelny ! Kto wogole dr dał prawo wykonywania zawodu ! # temat dla uwagi ! . Jestem rozczarowana ! Teksty nie na miejscu ... moje dziecko bedzie mialo traume do konca życia ! Jak mozna powiedziec do dziecka po co wsadzales paluchy tam gdzie nie trzeba ! Gdy dziecko ma 6 lat ! Nie polecam tego Pana Doktora ! Mam nadzieje ze nigdy wiecej nie spotkam go na naszej drodze !

opinie o Panu Doktorze skrajne i kontrowersyjne i prawdziwe, taki wlasnie jest, mialam ochote mu powiedziec, ze lekko przesadza ze skracaniem dystansu, ale: BOGOM mozna więcej, nie mozna odebrac kompetencji i fachowego podejscia do tematu. niech on i mi mowi per TY, niech krzyczy z przekorą na córkę, ale to ze jej sklada dobrze ręke, mi tlumaczy co jest na rzeczy - bez owijania w bawełne i po polsku - i ja szanuje:-) pozdrawiam i polecam

Nie wiem skąd się biorą te (możliwe że fałszywe opinie) wręcz niszczące autorytet dr Piotra Gazdy cudownego chirurga onkologa. Zawdzięczam mu życie i nie tylko. Nic tylko do serca przyłożyć. Uprzejmy wytłumaczy chorobe i przebieg zabiegu. Na prawdę godny polecenia.

To jest po prostu przerażające, że taka osoba jest lekarzem. Tragiczne podejście do małego pacjenta. Przechodzenie na "ty" z rodzicami i teksty typu "odsuń się" do matki... Mówienie do 4-latka "przestań ryczeć" i "przestań się mazać" to pokaz jego umiejętności... Najzwyczajniej w świecie buc i prostak. Z menelem pod sklepem można porozmawiać na wyższym poziomie. Nie polecam nawet dla zwierząt!

Nie polecam nawet dla zwierząt!

Pan doktor operował mojego synka - dokładnie wszystko wytłumaczył i wykonał swoją pracę doskonale. Rzeczywiście na początku trochę się przestraszyłam jego podejścia do mnie i dziecka, ale to tylko pierwsze wrażenie ;) Z całą pewnością wie co robi i jest doskonałym fachowcem. Okazało się ,że jest człowiekiem z dużym poczuciem humoru ale ma też swój niepowtarzalny charakter ;))) Polecam z całego serca . Dziękuję - mama Krzysia

Jestem śwież po wizycie. Ten facet nie powinien mieć do czynienia z ludźmi,w ogóle z istotami żywymi,nawet jako weterynarza nie poleciłabym.Krzyczał na mnie kilkakrotnie i rozkazująco ,że mam siadać,że szpital nie jest po to aby głaskać po rączkach.Nie mam pojęcia skąd taki atak.Moja córka przestraszyła się go.Moim zdaniem to nieporozumienie,może on powinien przejść jakieś badania psychiatryczne,tak nie można się zachowywać w stosunku do pacjentów.Wyraźnie nie lubi swojej pracy.Wściekły ,agresywny mężczyzna.NIE POLECAM DRODZY RODZICE !!!

Lekarz? Człowiek bez jakiegokolwiek podejścia do leczenia małego pacjenta i do kontaktu z jego rodzicem. Arogancki, bucowaty. Jak można odpowiedzieć rodzicowi, że nie odpowie na pytania o planowany zabieg ponieważ rodzic nie jest dla niego partnerem do rozmowy gdyż nie ma wykształcenia medycznego, a do dziecka w tym samym czasie rzucić tekstem: co się tak drzesz? zamknij jadaczkę!? Ten człowiek nie powinien pracować na oddziale dziecięcym... zresztą na żadnym! Omijać szerokim łukiem!

Byłam z dzieckiem na oddziale dość długo dr Gazda miał dla mas od początku do końca właściwy plan leczenia i swoje zdanie, bardzo go za to cenię.

Dla mnie to Burak,nic dodać,nic ująć. Ze swoim podejściem do dzieci powinien zostać mechanikiem,a nie lekarzem i wyżywać się na zepsutych podzespołach,a nie na dzieciach.

Dla mnie to Burak,nic dodać,nic ująć.

Pan doktor- to wielka pomyłka. Nigdy i nigdzie nie widziałam gorszej osoby ,która ma pod opieką dzieci. Jest chamski( zarówno do dzieci jak i do rodziców) , opryskliwy , zero podejścia do dzieci, dzieci się go strasznie boją. Po pierwszym badaniu jak przyjęli mnie z dzieckiem na oddział -chciałam stamtąd uciekać. Na szczęście nie operował mi syna.Totalny BURAK