lekarz Piotr Gazda

2,5
2,6
2,2
2,5

Osoba niemiła, nieprzyjemna w kontakcie z pacjentem, arogancka. Mało rzeczowy, bez empatii. Radzę dokonywać lepszego wyboru. Panie Gazda wzory do naśladowania w szpitalu są np. dr n. med. Marek Rybkiewicz.

nie miły, arogancki, wiecznie nie zadowolony, moja c.órka dostała piłką w głowe miała podejrzenie wstrząsu mózgu , a on tak ,,Jakbym karzdemu maiał robić tomograf to bym z pracy nie wychodził ''

Pomimo wielu negatywnych opinii zgłosiliśmy się na konsultację u doktora Gazdy w szpitalu przy ul. Unii Lubelskiej i przeżyliśmy bardzo miłe rozczarowanie. Pan doktor był uprzejmy, rzeczowy, poświęcił czas naszemu synkowi, dokładnie go zbadał i odpowiadał na wszystkie nasze pytania. Z wizyty jesteśmy bardzo zadowoleni, więc możemy go jak najbardziej polecić.

Ten Pan chyba zapomniał że to On jest dla pacjenta a nie pacjent dla Niego tym bardziej gdy pacjentem jest małe przestraszone dziecko.Zdecydowanie nie polecam wizyt u dr.Gazdy.

Mimo negatywnych opini poszłam i jestem wdzięczna swej intuicji. Konkretny, zasadniczy może trochę szorstki, ale moje dziecko po latach moczenia nocnego pod jego prowadzeniem nie moczy się. Jestem wdzięczna i polecam.

Bardzo dobry lekarz czasami krzyknie , ale naprawde jest bardzo dobrym lekarzem . Ratuje ludzią życie i to jest najważniejsze. Naprawde wykształcony lekarz , którego kiedykolwiek widziałam !!

Na pewno kompetentny. I chyba o to chodzi...

Na pewno kompetentny. I chyba o to chodzi...

Jak najdalej od tego lekarz , chamski w stosunku do dziecka bez podejścia do dziecka.Facet wypalony swoją pracą.

Arogancki nieuprzejmy po operacji i wypisie ze szpitala niestety po 3 wizytach kontrolnych i nieuprzejmościach doktora przy każdej kolejnej wizycie, skorzystaliśmy ze szpitala na wojciecha polecam ! tam dokończyliśmy leczenie fachowo i miło. mona12

mona12

Polecono mi pana Gazdę słyszałam że jest najlepszy w tej chwili dostepnym urologiem dziecięcym. Ale niestety umiejętności u pana dokotra nie idą z wychowanie. Jest niemiły, naburmuszony jak jakaś kapryśna gwiazda.Może ten pan ma ujiejętności ale podejście do pacjenta zerowe.