Lekarz kompetentny. Zawsze z życzliwością podchodzi do pacjentki, prowadził moją ciąze i jestem bardzo zadowolona pod kazdym wzgledem Polecam w 100%

Pan doktor odbierał mój poród był badzo miły ale wiem że gdyby wyczyścił mnie po porodzie to nie spędziłabym 2 tygodni w szpitalu a miałabym zdrowsze nerwy!!!!!!!!!!!!!!!1

Ten lekarz zdecydowanie spełnił moje oczekiwania, jest osobą kompetentną i wzbudza zaufanie. Prowadził moją ciąże i jestem przekonana, że gdy znowu będę spodziewać się dziecka na pewno pójdę do niego. Bardzo polecam tego lekarza!

Bardzo miły i kompetenty lekarz. Zaskakuje swoim oddaniem dla pracy i poświęceniem dla pacjenta.

Poza uprzejmością, wzbudzaniem zaufania jest osobą bardzo kompetentna. Każdej pacjentce poświęca maksymalną ilość czasu. Prowadził mnie przez całą ciąże oraz był przy porodzie. Jestem mu ogromnie wdzięczna wszystko było w najlepszym porzątku. Lekarz godny polecenia.