lekarz Piotr Lubarski

Nie polecam nie poznał sie na chorobie u 18 miesiecznego dziecka i to juz nie jest pierwszy raz

szkoda że nie ma skali minusowej, bo najchętniej oceniła bym go na -10. Taki partacz nie zasługuje na żadną dobrą opinią. Przez pana doktora moje dziecko trafiło 4 razy do szpitala i to jest nie wybaczalne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rozumiem, raz można popełnić błąd ale nie co diagnozę. Mam ogromny żal!!!!!!!!!!!!!!!! Zaczęło się od tego że z 2 tygodniowy noworotkiem z gorączką 39stopni odesłał mnie do domu twierdząc że nic się nie dzieje,i że jestem przewrażliwiona, pojechałam więc szybko prywatnie i okazało się że to zapalenie płuc. Następnie nie potrzebnie odstawił mi dziecko ...

szkoda że nie ma skali minusowej,
bo najchętniej oceniła bym go na -10.
Taki partacz nie zasługuje na żadną dobrą opinią.

Rozumiem, raz można popełnić błąd ale nie co diagnozę.
Mam ogromny żal!!!!!!!!!!!!!!!!
pojechałam więc szybko prywatnie i okazało się że to zapalenie płuc.
Następnie nie potrzebnie odstawił mi dziecko od piersi,twierdząc że od mojego mleka dziecko ma alergię!
Kupki ze śluzem i krwią to też dla niego nie choroba,tak leczył że skończyło się znów szpitalem.
PO PROSTU KOSZMAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do dziś borykamy się z leczeniem naszego dziecka po jego partackich diagnozach i faszerowaniem antybiotykami.
A alergia jak jest tak była, a skierowań na badania i do jakiegokolwiek specjalisty jak nie było tak i nie ma od 2 lat,
w ogóle doprosić się nie można.
Zmarnował mi dziecko i tyle!!!!!!!!!!!!!!
Może dorosłych leczyć umie ale nie dzieci!!!!!
W zadnym wypadku nie polecam :( :( :(

Kompetentny. Wszystko na temat :)! Mily,sypmatyczny i kulturalny.

Kompetentny. Wszystko na temat :)! Mily,sypmatyczny i kulturalny.

byłam u doktora Lubarskiego dwa razy i nie miałam żadnych zastrzeżeń, długo badał dziecko, cierpliwie wysłuchał,od pewnej pani syłyszałam o doktorze bardzo dobrą opinię (podobno chodzi do niego trzecie pokolenie z rodziny) ogólnie polecam

polecam wyśmienity lekarz, ma super podejście do dzieci

polecam wyśmienity lekarz, ma super podejście do dzieci

Jedyny lekarz, jakiemu ufam. Nigdy nie lubiłam korzystać z usług lekarzy i do tej pory odwiedzam przychodnię tylko wtedy, gdy muszę. Dr Lubarski leczy mnie od dziecka,jest w pełni kompetentny i ma podejście do maluchów. Jestem już dorosłą osobą a nie zmieniam lekarza, bo wiem że nie znajdę drugiego tak dobrego.

leczył nasze dziecko na alergie sterydami, pomimio wielu próśb nie dal skierowania do laryngologa. Syn chorował juz praktycznie caly czas a on nie widział wielkiego przerośnietego migdała, który był przyczyną wszystkich chorób dziecka. według mnie to totalny partacz!!! po zmianie lekarza dziecko nie choruje od dwóch lat!!!! nie polecam!!! brak kompetencji!!!

Nie polecam tego lekarza. Brak fachowości i kompleksowości badania dziecka.

Nie polecam tego lekarza. Brak fachowości i kompleksowości badania dziecka.

Kompletny idiota polecił naszemu dziecku które ma 3 tygodnie Furazolidon Medana lek który może być podawany od 4 miesiąca. Na szczęcie lekasz ze szpitala kazał natychmiast odstawić. \nie polecam i ostrzegam totalny brak kompetencji.

Kompletny idiota polecił naszemu dziecku które ma 3 tygodnie
Furazolidon Medana lek który może być podawany od 4 miesiąca.
Na szczęcie lekasz ze szpitala kazał natychmiast odstawić.
\nie polecam i ostrzegam totalny brak kompetencji.

Nie polecam nikomu tego lekarza...nie można doprosić się o jakiekolwiek skierowania na badania lub do specjalisty zawsze jest problem...ten lekarz twierdzi, ze wszyscy symulują i przychodzą tylko po zwolnienia...olewające podejście do pacjenta...brak słów...NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!