lekarz Piotr Lubarski

Najlepszy lekarz jaki może być.Nie rozumiem negatywnych komentarzy p.doktor leczy mnie już od 20 lat i nigdy nie miałem żadnych zastrzeżeń.

Ja jestem zadowolona. Pan doktor zna się na rzeczy.

Ja jestem zadowolona. Pan doktor zna się na rzeczy.

jest nudny nie da go się wysłuchać NUDA

jest nudny nie da go się wysłuchać NUDA

Mojej 5-ciomiesiecznej córce zdiagnozował anginę i zapisał antybiotyk, który mała dostawała 3 tyg. wcześniej w szpitalu. Zgłosiliśmy sie na pogotowie z powodu śluzu w kupie dziecka, rozdrażnienia i niechęci jedzenia. Podejrzewałam infekcje jelitową, ale p. doktor nie chciał spojrzeć na kupę (akurat mała zrobiła). Nie zaufałam mu i wezwałam innego lekarza prywatnie. Wykluczył anginę (gardło było blade). Były to problemy jelitowe, z którymi szybko się uporaliśmy. Nie polecam.

lekarza lepszego w rejonie kujawsko pomorskim nie ma!!! nie znam drugiego takiego!!! polecam kazdym rodzicom ktorym zalezy na zdrowiu dziecka!!! jest sympatyczy mily i kompetentny!! potrafi leczyc kazdego nie zaleznie od wieku!!! monika ludzinska-kobus

zanim oddacie dziecko w ręce lekarza, o którym nic nie wiecie, zastanówcie się 3 razy czy nie ma innego wyjścia

Okropny lekarz-niedelikatny dla małych dzieci i odstraszający. Mnie ciarki przechodzą jak go widzę a co dopiero czują dzieci! Trafiłam na niego kilka razy na pogotowiu i teraz jak wiem, że on przyjmuje to wolę zamówić prywatną wizytę do domu. RODZICE, JAK KOCHACIE SWOJE POCIECHY TO STRZEŻCIE JE PRZED TYM LEKARZEM!

RODZICE, JAK KOCHACIE SWOJE POCIECHY TO STRZEŻCIE JE PRZED TYM LEKARZEM!

Zdecydowanie polecam..już kilkakrotnie leczył mojego synka..ani razu nie musiałam podawać antybiotyku, często podaje dobre sposoby z tzw. babcinych...

Dobry lekarz :) Wyleczyl mnie z ciezkej choroby

Dobry lekarz :) Wyleczyl mnie z ciezkej choroby

Dziecko było leczone u niego na powtarzające się infekcję. zawsze odprawiał z antybiotykiem i kazał leżeć. Nigdy nie dał skierowania do laryngologa ani na wymaz, chociaż matka nalegała. Wysokie wyniki OB również zignorował. Przy kolejnej chorobie, którą on już leczył przez kilka dni, dziecko było u niego rano na wizycie gdyż nie zauważyliśmy poprawy. Odesłał do domu, dziecko niby osłuchał. Wieczorem wezwaliśmy prywatnie innego lekarza OKAZAŁO SIĘ ŻE DZIECKO MA ZAPALENIE PŁUC, WODĘ W PŁUCACH I PACIORKOWCA W GARDLE - po źle leczonych infekcjach!!!!! STRZEŻCIE SIĘ GO I NIE WIERZCIE JEGO DIAGNOZOM BO SĄ NIC NIE WARTE nawet psa bym mu nie powierzyła