Jestem lekarzem dermatologiem od 2000 r czyli już od paru lat.
Rejestracja telefoniczna w godzinach 10-12.

Jestem lekarzem dermatologiem od 2000 r czyli już od paru lat.
Rejestracja telefoniczna w godzinach 10-12.

Nie polecam wizyty u tego lekarza. Odwiedziłam go trzy razy, w każdym przypadku opuściłam gabinet pełna optymizmu i wiary w poprawę. Jednak pieniądze wydane na wizyty i nieskuteczne lekarstwa nie przyniosły żadnego rezultatu, a wręcz przeciwnie - stan mojej skóry pogorszył się. Nie wiem czy jestem sprawiedliwa w ocenia, ale osobiście czuję się naciągnięta przez pana doktora. Przepisał mi w sumie 5 toników, celem każdego z nich było wysuszenie mojej skóry, a nie wiadomo dlaczego w rzeczywistości miały one działanie natłuszczające. Być może dlatego, że jednym ze składników była gliceryna... (która jest tłuszczem). Uważam, że mimo elokwencji i sprawiania wrażenia osoby kompetentnej, nie jest to dobry fachowiec. Tydzień temu odwiedziłam doktor Kaczanowską i już po kilku dniach stosowania jej lekarstw moja skóra jest o niebo lepsza!!! Tak więc mój przypadek nie jest trudny, a dobrze dobrane leki od razu zadziałały w pożądany sposób.

lekarz sam sobie wystawia opinie na forach internetowych a to nie wzbudza mojego zaufania to po pierwsze a po drugie caly czas przepisuje to samo;/

Zdecydowanie polecam, a wszystkie powyżej wymienione pkt oceniam na 5.

Zdecydowanie polecam, a wszystkie powyżej wymienione pkt oceniam na 5.

polecam tego lekarza,jest uprzejmy ,wytłumaczy zrozumiale ,poświęca pacjentowi dożo czasu.

Osobiście znam pięciu pacjentów, którym pomógł i dokonał właściwej diagnozy. W moim przypadku jako jedyny dermatolog wydłużył remisję choroby z jednego roku (co udawało się innym lekarzom) do czterech a cierpię na łojotokowe zapalenie skóry!