Jestem lekarzem dermatologiem od 2000 r czyli już od paru lat.
Rejestracja telefoniczna w godzinach 10-12.

Jestem lekarzem dermatologiem od 2000 r czyli już od paru lat.
Rejestracja telefoniczna w godzinach 10-12.

nie polecam, niestety wygląda że więcej się przechwala niż rzeczywiście sobą reprezentuje, mnie niestety nie pomógł

Zacznijmy od Wad, a/czesto ma spóżnione kolejki,więc lepiej zabrać z sobą mp3 i po stresie ,ale ludzie nie zawsze są tacy cierpliwi.Jednak w wiekszości spokojnie czekają .b/ chce strasznie dużo wiedzieć od samego pacjenta,mniej interesuje go kto i czym go wcześniej leczył,gorzej niż na spowiedzi. ale są tez zalety na początku ustala plan postepowania i mówi wprost czego oczekiwać po 2-3 tyg leczenia.Nie mówi proszę jesć ten antybiotyk przez 5 miesięcy a potem będzie raj.. Ja osobiście polecam .Julian

Zacznijmy od Wad,
Ja osobiście polecam .Julian

to niesamowite ile do tej pory wydałam na różnych dermatologów.I jak własnie doktor mi wyjaśnił wszyscy leczyli tę samą chorobę ,ale stawiali różne rozpoznania .Wyglądało ,że mam 3 rózne choroby. A to wszystko różne formy 1 choroby.Co do tłumaczenia ,to aż za dużo,na szczescie on to wszystko pacjentowi pisze.punkt po punkcie!!Najważniejsze,że teraz nawet jeżeli jest przejsciowo gorzej to i tak wiem co robić. A niestety mój trądzik pomieszany z zapaleniem skóry lojowym nie jest (był ) prosty do opanowania. Pozdrawiam Cz.Renata Ps Nie wiem dokładnie jaki jest składnik tych specjalnych ...

Ps Nie wiem dokładnie jaki jest składnik tych specjalnych zastrzyków ale nie boli,a działa.Podobne stosuje dr, Drexler w krakowie, ale bez jaj, on daje pacjentowi 3 do 5 min na wizytę !!

Mam nadzieję ,że ten wpis kumuś może pomóc,tak jak mnie.Niczego specjalnie nie oczekiwałem,gdyz kilku dermatologów nie poradziło sobie z moimi problemami.Ale zostałem tak wymaglowany z wczesniejszego leczenia i innych chorób,że aż dziwne że inni tego nie robią. Trochę byłem zdziwiony ,że kuracja ma polegać na zastrzykach ,ale teraz po kilku miesiacach moge powiedziec ,że może i nietypowa. jest ta kuracja ale problemy z trądzikiem nareszcie zniknęły.Czy na stałe to nie wiem ,bo leczenie trwa ,ale są EFEKTY N.J.

To mój pierwszy kontakt z tym lekarzem.Byłam bardzo sceptycznie nastawiona .Co tez za masci ,które już miałam dostanę tym razem na trądzik ,A tu niespodzianka Tylko zastrzyki i tabletki .I ca najważniejsze żadnych antybiotyków w tabletkach .Swoją opinię piszę po 3 wizytach i jest naprawdę znaczna róznica. Do ideału trochę brakuje ale przynajmniej wiem ,ze jestem leczona baardzo konkretnie.Polecam.

Bardzo dziękuje znajomemu za polecenie pana doktora. po raz pierwszy od kilku lat na co jestem leczona i jakie są szanse powodzenia. Do tej pory dostawałam zalecenie i ,,proszę do kontroli za 2 miesiące " Również u kilku dermatologów w Krakowie. Pewnie ,że chcę być w końcu wyleczona ,ale teraz wiem przynajmniej jak do tego mamy dojsć .Nowak J.

bardzo polecwm ,jako byly ,tzn juz wyleczony pacjent.Roman K.

bardzo polecwm ,jako byly ,tzn juz wyleczony pacjent.Roman K.

Swietny specjalista - najlepszy dermatolog z jakim wspolpracowalem

Swietny specjalista - najlepszy dermatolog z jakim wspolpracowalem

Bardzo miły. Ale jako dermatolog słabo się spisał w moim przypadku.

Bardzo miły. Ale jako dermatolog słabo się spisał w moim przypadku.

Lekarz całkiem miły, ale nie spełnił moich oczekiwań. Na dziwne zmiany na mojej skórze (nawiasem mówiąc fenotypowo zupełnie jak łuszczyca, ale to raczej nie to) powiedział, że nie wie co to jest i usilnie zaczął sugerować uczulenie. Jakoś nie trafiały argumenty, że jest to już kilka lat w tym samym co do milimetra miejscu.