Jestem lekarzem dermatologiem od 2000 r czyli już od paru lat.
Rejestracja telefoniczna w godzinach 10-12.

Jestem lekarzem dermatologiem od 2000 r czyli już od paru lat.
Rejestracja telefoniczna w godzinach 10-12.

Zdecydowanie kazdemu polecam Pana doktora!

Zdecydowanie kazdemu polecam Pana doktora!

Bardzo dobry doktor podchodzi do pacjenta poważnie wie jaka metoda będzie skuteczna a to najważniejsze i miły człowiek

Dr Piotr Mazur jest kompetentnym, uprzejmym lekarzem godnym zaufania. Poświęca pacjentowi odpowiednią ilośc czasu przy czym dokładnie omawia tłumaczy na czym bedzie polegało leczenie. Gorąco polecam !

Kompetentny, cierpliwy, wzbudzający zaufanie.

Kompetentny, cierpliwy, wzbudzający zaufanie.

Jestem po moim 3-gim botoksie ,w życiu , i teraz po 4 tygodniach,od zabiegu wyglądam naprawdę super!! Kontkretnie ,rzeczowo i co najważniejsze ten pierwszy jak i drugi zabieg działały ok 7-8 miesięcy.A tak niestety nie jest u wszystkich lekarzy.Część lubi trochę rozcieńczyć leki.Mam porównanie bo moja ciotka i mama też wcześniej robłiy ale efekty miały tylko do 4-5 miesięcy.Jak na razie wygląda na to ,że trafiłam pod dobry adres i to zarówno byłam w gabinecie w Proszowicach jak i w Krakowie. E.R

Osobiście jstem bardzo zadowolony ,moja 4 letnia córka nareszcie ma w pełni kontrolowane atopowe zapalenie skóry ( czyli tzw skaza białkowa ) A poza tym doktor ma ,,końską "" cierpliwość i sprytne podejście do nazbyt ruchliwych 4 latków. am polecam też ,jako pacjent -jestem w stałej kontroli z powodu tzw pieprzyków .Cezary + Kasia

Nie mam problemów trądzikowych ,ale ja i moja rodzina mamy trochę problemów z jasna karnacją i licznymi znamionami barwnikowymi,tzw pieprzykami.Moja żona miała usuwanego 1 czerniaka.Doktor jako pierwszy postawił diagnozę i spowodował ,że w 7 dni było wszystko usunięte.Wiadomo nadal jest kilka lat strachu,ale wygląda ,że wszystko zrobiliśmy w odpowiednim czasie i po trafnej diagnozie.Byłem u doktora w Krakowie i Wadowicach i zawsze spotykałem się z takim samym starannym podejściem.To tyle z mojej strony.Janek B z rodziną ( to 4 opinie !! )

Widzę,ze opinie są podzielone co do dr Mazura.Ja natomiast jestem wdzięczna,że w sposób ,bardzo opanowany podszedł do mojej trochę histerycznej postawy co do moich blizn trądzikowych i trądzika.A poza tym widziałam dosyć szybko efekty .Dosyć szybko tzn nie po 1 czy 2 wizytach ,bo to jest nierealne.ale po 4 -rech już tak Lekarz to lekarz skóry nie przeszczepi .Było stopniowo ale do przodu.Co prawda zestaw z 1szej wizyty nawet ogorszył mój stan ale byłam na kontroli po 1 tygodniu i wszystko zostało skorygowane. Przyśpieszenie, gwałtowne, poprawy było po tzw pilingach ...

Przyśpieszenie, gwałtowne, poprawy było po tzw pilingach (peeleeng'ach jak kto chce ).Łuszczyłam się potwornie ,ale efekty były i są do tej pory. Nawiasem mówiąc miałam wcześniej tzw ,,kwasy"" u 2 kosmetyczek po 5-7 zabiegów i złuszcyłam się może 1 raz i to delikatnie.
Po drugie który dermatolog diagnozował przy was,na żywo na dużym monitorze stan waszych tzw pieprzyków??Zazwyczaj byłam oglądana przez zwykłą badziewną lupkę a potem byłam wysylana do chirurga ,że może to czerniak do usunięcia na wszelki wypadek.A potem się okazywało ,że był to zwykły niegrożny pieprzyk.I teraz mam 8 takich ,,blizn na wszelki wypadek "
A okazuje się ,że teraz można zupełnie inaczej .
Cóż jako zadowolona z terapii i podejścia po prostu polecam. Jola

Zgłosiłam się do doktora nie bardzo wierząc w to ,że kolejny lekarz coś jest w stanie pomóc.Jeżeli dobrze liczę to 4-ty lub 5-ty lekarz do którego poszłam z moim wypadaniem włosów .Ale ty zdziwienie zanim cokolwiek mi wypisał przynajmniej zbadał moje włosy -takim mikroskopem czy czymś,oraz pobrał włosy na badanie . Oczywiście leki tzn płyny do wcierania ,minerały też dostałam ,ale świetnie zadziałała mes(z)oterapia,taki pistolet z mini igiełką .Niewiele boli ale daje super zrelaksowanie !!Jestem po 4 zabiegach ( czyli 2,5 miesiąca ) i naprawdę jest efekt super.Przy tym cena ...

Oczywiście leki tzn płyny do wcierania ,minerały też dostałam ,ale świetnie zadziałała mes(z)oterapia,taki pistolet z mini igiełką .Niewiele boli ale daje super zrelaksowanie !!Jestem po 4 zabiegach ( czyli 2,5 miesiąca ) i naprawdę jest efekt super.Przy tym cena może wysoka ,ale bez przesady (porównując z Krakowem).Mam nadzieję ,że to moje pisanie komuś pomoże znależć dobrego dermatologa.I na dodatek droga ze Słomnik do Proszowic czy Krakowa taka sama.ZB

Jeżeli po 4 miesiącach leczenia trądzika wyglądam lepiej,niż wcześniej po 2 letniej kuracji u pani doktor w szpitalu w Wadowicach to jską mam mieć opinię.Pozytywną i to bardzo Znajomi którzy nie widzieli mnie przez ostatnie 3-4 miesiące nie wierzą,że nie jestem na żadncyh pigułach antybiotykowych. Oczywiście nie zawsze prosto jest się dogadać z tym lekarzem,bo na przykład on nie uznaje leczenia antybiotykami w tabletkach.A ja na początku bardzo takiej kuracji chciałam. A wystarczyło kilka zabiegów kwasami ,specjalne toniki i oczywiście zastrzyki ,których się trochę bałam ale są efekty !!.Kumpela,która mnie zniechęcała ,że drogo itd teraz sama do niego chodzi i jest po 3 lub 4 zabiegach i wizytach i naprawdę zaczyna wyglądać dobrze.Ania