Jestem lekarzem dermatologiem od 2000 r czyli już od paru lat.
Rejestracja telefoniczna w godzinach 10-12.

Jestem lekarzem dermatologiem od 2000 r czyli już od paru lat.
Rejestracja telefoniczna w godzinach 10-12.

Leczenie zwykłej brodawki przerodziło się w tragi-komedie. Wydałem na to za sprawą tego "fachowca" ponad 1200zł i nadal nie wiadomo jak się skończy. Najgorsze jest to że lekarz wymyśla nowe teorie i testuje na mnie różne leki. Co najlepsze wcale nie poczuwa się do winy za poprzednie błędne diagnozy i bez mrugnięcia kasuje za kolejne wizyty.

Widzę ,że nie tylko ja nie lubię produkować się na forach ,ale czytając niektóre opinie na temat lekarzy u których byłem ,to postanowiłem dorzucić bardziej merytoryczne uwagi niż,,..maseczka miała nieziemski zapach i byłam potem cudownie wyładzona przez 3i pół dnia...itd "lub ,,stosowałam jakieśtam leki przez 13 dni i ..wcale nie zostałam wyleczona .. " Gość jest bardzo merytoryczny .szybka piłka,przedstawia 1 -3 opcje z których coś trzeba wybrać .Oczywiście należy się pytać ,tym bardziej ,że różne metody to różne plusy i minusy ( ceny z resztą tez )Skoro moja wszystko ...

Gość jest bardzo merytoryczny .szybka piłka,przedstawia 1 -3 opcje z których coś trzeba wybrać .Oczywiście należy się pytać ,tym bardziej ,że różne metody to różne plusy i minusy ( ceny z resztą tez )Skoro moja wszystko chcąca wiedzieć mama wyszła zadowolona po Botoksie, na który przez 4 lata się decydowała i nie mogła ,to coś w tym jest. Ja jako przeciętny trądzikowiec i facet niecierpiący kosmetyków również czuję się ( i wyglądam ) na całkiem zdrowego po leczeniu.Poza tym wole nawet i zastrzyki i piguły jeżeli nie muszę dzięki temu stosować 5 francuskich kremów i toników rano i wieczorem. Bartek
Ps: ludzie wy podajecie cenę samej wizyty ,czy z zabiegami albo badaniami ? Ja tylko cenę wizyty.

zdecydowanie polecam Pana Doktora, pomógł mi z moimi problemami z cerą, cierpliwie tłumaczy, wyjaśnia, pomaga również przez telefon. Jego zabiegi rozjaśniania kwasami są bardzo skuteczne. Kilka wizyt u Pana Doktora Mazura i dowiedziałam się więcej o swojej cerze i sposobie pielęgnacji niż przez cale swoje życie :) Polecam

Nie lubie sie dzielić przeżyciami a zwłaszcza juz na forach,lecz moja opowiesc "dermatologiczna" a zwłaszcza znajomość z Panem Dr Mazurem mnie do tego skłoniła. Chodziło o trądzik, niby głupia sprawa, który był leczony nieudolnie przez 7 lat przez róznych lekarzy, w rozmaitych klinikach i bynajmniej nie tanich( min 2 razy rouccutane). Sprawa została rozwiązana u dr Mazura w pare miesięcy przy użyciu jakiś kwasów i płynów:-). Bardzo pewny siebie lekarz, który naprawde wie co robi. Pozdrawiam

Doktor wzbudził we mnie zaufanie. Zajął się bardzo dobrze, na nieodebrany telefon zawsze oddzwaniał. Miły i spokojny, poświęcał mi tyle czasu ile potrzebowałam. Bardzo polecam:) i pozdrawiam

Nie wiem jakim cudem tyle lat użerałem się z trądzikiem i tymi wszystkimi ropniakami.Gdyby nie znajomy który mi polecił doktora ,to sadząc jak byłem wcześniej leczony w Andrychowie i Wadowicach ,to zjadłbym kolejne niepotrzebne kilogramy antybiotyków. Obecnie jestem po 12 miesięcznej kuracji różnymi zastrzykami zabiegami itd i trudno poznać moją facjatę na zdjęciach sprzed 2- 3 lat.

Jako osoba z licznymi śladami potrądzikowymi i bliznami potrądzikowymi jestem naprawdę zaskoczona ile udało się nam z doktorem uzyskać przez 7 miesięcy terapii.Może czasem nawet nieżle bolały niektóre zabiegi ale było warto. Polecam. TYLKO dla cierpliwych a nie liczących na cuda i lasery. w.m Ps podana cena jest za wizytę ,nie za zabiegi.

TYLKO dla cierpliwych a nie liczących na cuda i lasery.
w.m Ps podana cena jest za wizytę ,nie za zabiegi.

2 miesiące temu rozpocząłem leczenie u doktora P.Mazura (4 wizyty). Jestem zadowolony zarówno z dotychczasowych efektów jak i przebiegu współpracy.

Wg mnie jeden z lepszych lekarzy w swoim fachu. Nie mam wobec niego żadnych zastrzeżeń.

Doktor Piotr Mazur to zarówno bardzo dobry specjalista jak i przemiły człowiek. Trafiłam do Niego z polecenia koleżanki, a po zabiegach (dermatologia estetyczna) z pełnym przekonaniem polecałam i będę polecać kolejnym osobom.