Jestem lekarzem dermatologiem od 2000 r czyli już od paru lat.
Rejestracja telefoniczna w godzinach 10-12.

Jestem lekarzem dermatologiem od 2000 r czyli już od paru lat.
Rejestracja telefoniczna w godzinach 10-12.

Korzystam z usług Pana Doktora od niedawna, ale mogę go polecić znajomym!

Korzystam z usług Pana Doktora od niedawna, ale mogę go polecić znajomym!

Nie wielu lekarzy kompleksowo podchodzi do pacjentki z zakresu medycyny estetycznej. Często jest to zabieg i już .... tuaj jest inaczej. Rozmowa-wywiad czego pacjent oczekuje, zaproponowanie różnych zabiegów, rozmowa o wynikach, wszystkich za i przeciw. Jestem bardzo zadowolona a ceny też przyjazne dla portfela (korzystałm z kwasów i botoxu)

Jeśli chodzi o Pana dr.Piotra Mazura to muszę zdecydowanie powiedzieć że jego kompetencja i zaangażowanie wychodzi ponad normy.Konsultowałem się z wieloma specjalistami,ale tylko u Niego uzyskałem pomoc i nadzieje na uzyskanie pewności siebie poprzez stopniowe leczenie mojej cery z przewleklego trądziku.Tak wiec szczeze polecam Pana dr. Piotra Mazura {Dorian}

Poleca. Bardzo dobry lekarz. Przyjmuje w miłej atmosferze, rzetelnie podchodzi do pacjenta i choroby.

Jestem bardzo zadowolona z usług... ;D Więcej takich lekarzy.

Jestem bardzo zadowolona z usług... ;D Więcej takich lekarzy.

Pan dr poświęca dużo czasu pacjentowi, dokładnie tłumaczy przebieg leczenia, zapisuje nie drogie leki, jednak same zabiegi bywają drogie, ale widać rezultaty. Szczerze polecam!

Od kilkunastu lat miałem duże problemy z trądzikiem. Leczenie u pana doktota było długie, dosyć drogie, ale najważniejsze, że skuteczne.

Ogólnie jestem zadowolona, choć uważam, że wizyta jest raczej droga. Najważniejsze, że diagnoza trafna.

Mam wrażenie, że doktor chyba sam sobie wpisuje te opinie!!!!!! Ja osobiście nie polecam!!!! Pan doktor raczej myli asertywność z chamstwem!!!!! osobiście uwazam, że to nie lekarz z prawdziwego zdarzenia, tylko nastawiony na kasę doktorek. NIE POLECAM!!!! SĄ LEPSI np. doktor Mrowiecka

lekarz bardzo profesjonalny,świetne podejście do dzieci, moje dziecko miało wysypkę nawracającą co jakiś czas, byliśmy u kilku lekarzy każdy mówił co innego i dawał inne maści i kremy i nic zawsze wracała i dziecko się drapało, po zaleceniach doktora wysypka zeszła po dwóch dniach skóra się zrobiła gładka,naprawdę bardzo polecam