lekarz Piotr Nogal

Pan doktor jest zupełnie wyjątkowy - fachowy , niezwykle uprzejmy ,nie ogranicza się do swojej " okulistycznej działki, tylko patrzy na pacjenta całościowo . Miałam z nim kontakt w przychodni w Górze - takiego lekarza w życiu nie widziałam . Oby takich więcej .

Pan doktor jest zupełnie wyjątkowy - fachowy , niezwykle uprzejmy

Niesamowity Lekarz. Będąc u wielu innych w ciągu 2-ch lat nie wykryto u mnie żadnego schorzenia pomimo bólu i pieczenia oczu. Tutaj, na miejscu diagnoza, zabieg i po sprawie. Po za tym niesamowicie sympatyczny (prawie kumpel).

Niesamowity Lekarz.
Tutaj, na miejscu diagnoza, zabieg i po sprawie.
Po za tym niesamowicie sympatyczny (prawie kumpel).

Wspaniały lekarz - w pacjencie widzi człowieka z problemem i pacjent ufa mu, bo widzi, że dokor chce pomóc. Nie boi się pacjentów korzystających z internetu, nawet poleca sprawdzanie swojej diagnozy i sposobu leczenia w necie. Rozmawia z pacjentem i co najważniejsze : szuka do skutku a czasem odkrycie co "siedzi" w oku jest trudne -( np. ameba ). Polecam i dziękuje Panie doktorze za uratowanie oka.

Gdyby wszyscy lekarze byli tacy ... myśli niestandardowo i nie wpada w schematy dlatego wizyta u niego może być lekko szokująca dla pacjenta przyzwyczajonego do typowego lekarza (typowy czyli taki, który myśli głównie o tym ile kasy uda mu się wyciągnąć od pacjenta).

naprawdę wspaniały lekarz!!!Dokładny,jego zalecenia są trafne i do tego uprzejmy co niestety nie zawsze jest norma wśród lekarzy.Z wizyty wyszłam naprawdę zadowolona!POLECAM!!!

Powiem tak....zastanawiam się kto pisze te negatywne komentarze bo coś nie wierzę,ze są to pacjenci!!!Byłam u doktora na ostrym dyżurze,doktor zajął się mną z wielką troską,dokładnie zbadał i wytłumaczył w czym jest problem-bardzo fachowe rady!!!!Rady nawet dotyczące innych dolegliwości!!!Dodatkowo pan doktor był bardzo sympatyczny:)))Polecam szczerze1!!!Ania

Przykre, że ktoś usilnie próbuje oczernić Pana Doktora! Dla mnie to naprawdę wspaniały lekarz i człowiek. Panie Doktorze, jeśli Pan czyta te opinie, to proszę się nie przejmować! Nie warto!

Lekarz badał mnie w szpitalu na Bema. Bardzo dokładny, wszystko wyjaśnił. Na pewno się do niego wybiorę z rodziną.

Bardzo dokładne badanie, byłam z synem. Lekarz wszystko wyjaśnił. polecam.

Bardzo dokładne badanie, byłam z synem. Lekarz wszystko wyjaśnił.
polecam.

Bardzo miły i uprzejmy. Prawdziwy lekarz z powołania. Pomaga nawet w schorzeniach, ktore nie są związane z oczami bezinteresownie. Jestem bardzo zadowolona. Ze świecą szukać takiego lekarza :)