lekarz Piotr Nogal

Bardzo profesjonalne podejście do badania. Lekarz wyjaśnił mi dokładnie schorzenie i zalecił dalsze postępowanie. Poza tym bardzo uprzejmy człowiek.

Swietne podejscie do dzieci,pan doktor przyjął nas na ostrym dyżurze z zapaleni4em spojówek,poswiecił naprawde duuuzo czasu na oswojenie dziecka z gabinetem i z zabiegami jakie miał zrobić,znalazł tez czas na porozmawianie.Swietnie wszystko wytłumaczył,bylismy z męzem pod ogromnym wrazeniem.Cięzko nam było uwierzyc,ze mozna tak swietnie zając sie pacjentem nie będąc na prywatnej wizycie.Polecam.

Lekarz ma bardzo dobre podejście do dzieci.Z dwoma synami leczymy się u Doktora od lat. Gorąco polecam.

Bardzo konkretny lekarz. Dokładnie wytłumaczył chorobę i dalsze postępowanie. Poza tym bardzo kulturalny człowiek.

Bardzo dobry okulista, wytłumaczył mi chorobę i zalecił dalsze postępowanie. Rzadko się zdarza, że lekarz tak dobrze wszystko wyjaśnia. POLECAM!!!

Mam wrażenie, że złe opinie pochodzą z ust zazdrosnej "konkurencji". Całą rodziną chodzimy do Dr Nogala już od 6 lat. Bardzo dokładny i rzeczowy.

Mam wrażenie, że złe opinie pochodzą z ust zazdrosnej "konkurencji".
Całą rodziną chodzimy do Dr Nogala już od 6 lat. Bardzo dokładny i rzeczowy.

Niesamowity Lekarz. Diagnozę wytlumaczył mi jak jeszcze nikt.Poświęca na wizytę sporo czasu i jest bardzo dokładny. Dobry CZŁOWIEK, POLECAM

POLECAM

Świetny i sympatyczny lekarz.Zna swój fach i ma super podejście do pacjentów :)

Świetny i sympatyczny lekarz.Zna swój fach i ma super podejście do pacjentów :)

Nigdy nie spotkałam tak sympatycznego i rzeczowego Lekarza, który ujął mnie całkowicie swoim profesjonalnym podejściem do pacjenta.Wszystko wytłumaczył, zlecił dodatkowe badania. Już dawno nie czułam się w gabinecie lekarskim tak dobrze. Badrzo dziękuję Doktorze.

Bardzo precyzyjnie wytlumaczyl chorobę, bardzo kulturalny człowiek.

Bardzo precyzyjnie wytlumaczyl chorobę, bardzo kulturalny człowiek.