dr n. med. Piotr Radziwiłłowicz

2,1
2,4
2,2
2,7

Pan doktor uprzejmy, miły, empatyczny. Pomógł mi zrozumieć moje problemy, chorobę i zapisał dobre leki, które łagodzą moje napięcie i pomagają spać. Z nadzieją spojrzałam na swoje życie. Mam za sobą kilka wizyt. Czuję się o niebo lepiej niż pół roku temu... Z czystym sumieniem polecam każdemu choremu i osobom z poważnymi problemami życiowymi... Wcześniej chodziłam na psychoterapię psychologiczną, która nie przyniosła efektów. Czasem potrzebne jest po prostu leczenie farmakologiczne wspierane dobrym, mądrym słowem.

Pan doktor uprzejmy, miły, empatyczny.
Z nadzieją spojrzałam na swoje życie.
Mam za sobą kilka wizyt.
Czuję się o niebo lepiej niż pół roku temu...

Nie polecam,wykończyłby mojego syna,po konsultacji u innego psychiatry zostały zmienione leki które w ogóle nie powinien brać i syn dochodzi do siebie.

Dr jest faktycznie trochę ekstrawertyczny ale naprawdę wyjątkowo kompetentny. Ma takiego nosa lekarskiego. Bliską mi osobę wyleczył ze schizofrenii, lekarze wychwalani w internecie pod niebiosa leczyli depresję lekami które nie pomagały.

Pazerny mimo ze placilem mu mniej niz inni, ale czassami za swoj brak kompetecji nie powinien nic brac

Znakomity specjalista. Budzi zaufanie i sympatię. Ato bardzo ważne przy tego rodzaju chorobie.Ważne jest to że słucha, pyta.Postawił prawidłową diagnozę, dobrał dobrze leki.Dzięki niemu się pozbierałam i normalnie funkcjonuję.A trafiłam do niego po bardzo traumatycznych przeżyciach rodzinnych.Miałam bardzo silną depresję, nie mogłam pogodzić się ze śmiercią dwóch bliskich osób. Od czasu do czasu jeżdżę gdy aby skonsultować czy wszystko jest tak jak powinno, czy ustalić sprawy leków. Nie stresuję się przed wizytą, jak to zazwyczaj bywa z lekarzami.Z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić , że to znakomity lekarz, specjalista. Nie rozumiem skąd te negatywne opinie, czy byliście państwo u tego samego lekarza ?
Pozdrawiam i polecam dr Piotra Radziłowicza.

super, postawil mi sluszna diagnoze!!! dziwny ale dobry... trzeba umiec go zrozumiec...jak kazdego psychiatre...

Prywatne podejście do pacjenta bierze górę nad leczeniem.

Prywatne podejście do pacjenta bierze górę nad leczeniem.

Wyleczył moją matkę z ciężkiej depresji. Najpierw długo z nią rozmawiał, potem postawił poprawną diagnozę i dobrał odpowiednie leki. Słyszałam wiele pochlebnych opinii o tym lekarzu w poczekalni. Koszt wizyty 110zł Polecam. W.M.

ZDECYDOWANIE NIKOMU NIE POLECAM TEGO NĘDZNEGO LEKARZA.W OGÓLE NIE ROZMAWIA Z PACJENTEM...PODŚMIEWUJE SIĘ POD NOSEM, MACHA GŁOWĄ Z POKPIEWANIEM, WZDYCHA I SAPIE!!! FATALNY LEKARZ, ZAPISAŁ MI LEKI NA PADACZKĘ...PO NICH WYMIOTOWAŁAM I PO 3DNIACH POSZŁAM DO INNEGO LEKARZA- BARDZIEJ KOMPETENTEGO, KTÓRY ZAPYTAŁ KTO W OGÓLE ZAPISAŁ MI COŚ TAKIEGO? ŻE W OGŁE SĄ NA INNĄ CHOROBĘ. PAN RADZIWIŁŁOWICZ TO KOSZMARNA POMYŁKA I ŻAŁUJĘ KAŻDEJ ZŁÓTÓWKI WYDANEJ NA NIEGO. POZA TYM MA SŁABOŚĆ DO KOBIET, CAŁY CZAS ZAGLĄDAŁ MI W BIUST A JAK WSTAŁAM TO PATRZYŁ NA MOJĄ PUPĘ! DRAMAT!!! NIE ...

NIE WZBUDZA ZAUFANIA ! TEGO LEKARZA POLECIŁABYM TYLKO NAJGORSZEMU WROGOWI!!!

nikomu nie polecam. Wogule nie słucha co sie mowi do niego. przykre, bo wydaje się ze ta specjalnośc polega na rozmowie

nikomu nie polecam.