lekarz Piotr Rogala

Laryngolog

2,9
2,7

Nigdy jeszcze nie spotkałem się z tak niegrzecznym, nieuprzejmym lekarzem. Mówił do mnie podniesionym głosem, krzyczał również do rejestratorki. Sądząc po skrajnie różnych komentarzach, dr Rogala ma jakieś problemy emocjonalne, raz jest uprzejmy, innym razem krzyczy na pacjentów i współpracowników. Dodam jeszcze, że jestem starszym człowiekiem, mam prawie 90 lat (komentarz dyktuję synowi), oczekiwałbym odrobiny szacunku od człowieka znacznie ode mnie młodszego.

Lekarz przyjął mnie w szarym podkoszulku, laryngologiczne lusterko opalił zapalniczką do papierosów, wytarł ręcznikiem papierowym do rąk, rąk nie umyl, rękawiczek nie założył, rzucił okiem w gardło 2 razy, ,po 3 sek. zajrzał do uszu bez latareczki, co zobaczył ?Trudno powiedzieć bo w pokoju ciemnawo, a na czole nie miał lusterka. Konsultację przed operacją tarczycy napisał obszerną z wnioskiem że wszystko prawidlowe. Możliwe , tylko nie wiem.czy z tej wizyty jakiejś zarazy nie wynioslam. Stanowczo odradzam tego lekarza przyjmuje w gabinecie Radan- med w Gliwicach

Indywidualne i zetelne podejście, lekarz nie lakcewazy żadnych objawów. Wyprzedza chorobę.z która borykam się od lat niemowlęcych. Profesjonalizm i doświadczenie lekarza jest na najwyższym poziomie. Polecam

Bezbłędna diagnoza i rozwiązanie problemu zdrowotnego, a do tego uprzejmy i życzliwy stosunek do pacjenta. Zdecydowanie polecam.

BEZNADZIEJNY LEKARZ! NIEUPRZEJMY, OKROPNE PODEJŚCIE DO PACJENTA! PO WIZYCIE ODCZUWAM OGROMNY BÓL USZU, ZERO DELIKATNOŚCI, ZERO PODEJŚCIA! TAKI LEKARZ NIE POWINIEN BYĆ DOPUSZCZONY DO PACJENTÓW, WIĘKSZĄ KRZYWDĘ ZROBIŁ NIŻ POMÓGŁ!!

W dniu 05.02.2020 byłem u tego ,,lekarza,, poszedłem tam z bólem lewego ucha...Doktor stwierdził, że nie widzi w uchu nic poza woskowiną....Po przepłukaniu ucha, wziął wykałaczkę na którą nałożył watę a następnie zaczął mi czyścić ucho... Po wyczyszczeniu ucha prawego czułem ogromny ból i uczucie wody w uchu PRAWYM...Po przyjściu do domu okazało się iż ucho obficie krwawi na co mam dowody... Wieczorem już kiedy krew i ból z ucha nie ustępowały pojechałem na pogotowie, gdzie lekarz na wypisie stwierdził, że mam to ucho mocno skaleczone i stąd te krwawienie... Skończyło się tym iż poszedłem z bólem ucha LEWEGO a wyszedłem z uszkodzonym uchem PRAWYM...oraz na antybiotyku do ucha... NIE POLECAM TEGO ,,LEKARZA,,!!! ODRADZAM WIZYTĘ U TEGO OD SIEDMIU BOLEŚCI DOKTORKA... Jeżeli będą jakieś problemy na pewno tego tak nie zostawię!!!!

Również nie rozumiem tego, dlaczego ludzie piszą negatywne oceny na temat Pana doktora. Bardzo sympatyczny człowiek z dobrym podejściem do pacjenta. Bardzo szybko pomógł mi z mają dolegliwością. Wszystko klarownie mi wytłumaczył i wysłuchał mnie jak miałem coś do powiedzenia. Nie był przemądrzały i miło się z nim rozmawiało. Z czystym sumieniem mogę Pana doktora polecić.

Kompletnie nie rozumiem opinii ludzi co się tutaj wypowiadają. Mam duże wymagania co do lekarzy i podejścia do pacjenta i Pan Rogala jest świetnym lekarzem i posiada duże kompetencje. W wielu sprawach mi doradził, jego zalecenia były jak najbardziej pomocne i dzięki temu bardzo szybko postawił mnie na nogi przy mojej chorobie. Poza tym jest bardzo sympatyczny. No ale jeśli ktoś ma wygórowane wymagania co do podejścia lekarza i jego kultury osobistej to zawsze może iść sobie prywatnie :)

Nie polecam..... tak jak poprzednie opinie oczywiście negatywne, arogancki, bezczelny, brak kompetencji, leczył nie te ucho co trzeba było.....mały człowieczek z problemami emocjonalnymi.....

Super lekarz. Obojętnie czy prywatnie, czy na Fundusz, zawsze jest miły, kompetentny. Dokładnie informuje o wszystkim. Odpowiada profesjonalnie na pytania. POLECAM