lekarz Piotr Rogala

Laryngolog

2,9
2,7

To konował jakich mało nie dość że arogancki i zadufany w sobie to nie ma zamiaru zweryfikować swojej diagnozy pomimo braku poprawy stanu zdrowia dobrze że poszłam prywatnie na wizytę bo straciłabym przez niego słuch takich lekarzom powinno zabraniać się wykonywania zawodu

AROGANCJA. NIE POLECAM TEGO LEKARZA! MAM WRAŻENIE, ŻE PAN DOKTOR ROBIŁ MI ŁASKĘ ODPOWIADAJĄC NA PYTANIA. PENIE GDYBY TO BYŁA PRYWATNA PRAKTYKA BYŁBYM SUPER MIŁY. NIC

MASAKRA!!!! LEKARZ ZUPEŁNIE NIE NADAJE SIE DO PRACY Z PACJENTAMI, AROGANCKI, BESZCZELNIE WMÓWIŁ BABCI NIEDOSŁUCH!!!!! WYSŁAŁ JĄ DO FIRMY Z KTÓRĄ WSPÓŁPRACUJE. DZIĘKI BOGU TRAFILIŚMY GDZIE INDZIEJ I OKAZAŁO SIĘ ŻE BABCIA NIE SŁYSZY AŻ TAK ŹLE!!! OSZUST

Wspaniały i kompetentny lekarz, mogę spokojnie go polecić !!!

Wspaniały i kompetentny lekarz, mogę spokojnie go polecić !!!