Credus Clinic

Nasi lekarze

Kompleksowość leczenia

Jestem zadowolony z wizyty. Bardzo dobre podejście p.doktora do mojego przypadku. Pełne zaangażowanie podczas wizyty. Wykonane badanie USG oraz poinformowanie o dalszej metodzie leczenia.Polecam pana doktora.

Kompleksowość leczenia

Bardzo dobre i profesjonalne podejście do pacjenta - czułem się dobrze zaopiekowany! Pan doktor wskazał przyczyny mojego problemu i poinformował co mam robić dalej aby zminimalizować szansę na powrót tego problemu. Dziękuję i polecam.

Kompleksowość leczenia

Wszystko na plus. Pan doktor był empatyczny, miły oraz zainteresowany pacjentem. Miał czas dla chorego i odpowiedział na wszystkie pytania. Lekarz godny polecenia.

Kompleksowość leczenia

Pan Doktor Tomasz to wybitny specjalista z ogromną wiedzą. Bardzo zaangażowany i empatyczny. Dokładna analiza załączonych wyników badań, wykonane badanie USG, zlecone kolejne badania oraz uzyskane odpowiedzi na wszystkie pytania - tak w skrócie mogę opisać moją ostatnią wizytę. Serdecznie polecam.

Kompleksowość leczenia

Pełny profesjonalizm Pana doktora Andrzejewskiego. Zlecone badania były jedynie potwierdzeniem diagnozy postawionej na pierwszej wizycie. Pan doktor bardzo konkretny, profesjonalny, a przy tym miły i empatyczny.

Kompleksowość leczenia

Pan Doktor Andrzejewski w szczegółowy sposób wyjaśnił mi z jakim borykam sie problemem. Wytłumaczył, przedstawił plan działania i przede wszystkim pozytywnie nastroił. Serdecznie polecam!

Kompleksowość leczenia

Pełen profesjonalizm i doświadczenie, które można ocenić na piątkę. Super specjaliści w jednym miejscu. Gorąco polecam.

Kompleksowość leczenia

Wspaniały lekarz, profesjonalne podejście, wszystko dokładnie zostało mi wyjaśnione. Bardzo polecam Pana Doktora Tomasza i całą placówkę.

Kompleksowość leczenia

Doktor Andrzejewski to pierwszy ortopeda, który w moim przypadku postawił diagnozę i nie zbagatelizował objawów. Bardzo sympatyczny i wyrozumiały. Wszystko wytłumaczył i odpowiadał szczegółowo na pytania.

Kompleksowość leczenia

Bardzo nowoczesne miejsce. Pełen profesjonalizm w podejściu do problemu. Przy wykonywaniu usg dokładne wyjaśnienia oraz w pełni zrozumiałe odpowiedzi dla pacjenta. Polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii