Credus Clinic

Nasi lekarze

Kompleksowość leczenia

Moja pierwsza wizyta - pan doktor wysłuchał, przejrzał wyniki badań, zrobił usg, wszystko wytłumaczył i zaproponował leczenie. Choć wcześniej byłam u innych ortopedów to zdecydowanie doktor Andrzejewski będzie moim lekarzem, u którego będę kontynuowała leczenie.

Kompleksowość leczenia

Dr Andrzejewski to bardzo kompetentny lekarz - indywidualnie i wnikliwie podchodzi do pacjenta. Analizuje każdy szczegół i jasno tłumaczy zalecenia. Polecam z całego serca.

Kompleksowość leczenia

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Wszystko szczegółowo wyjaśnione. Miło i konkretnie. Polecam z czystym sumieniem.

Kompleksowość leczenia

Pełen profesjonalizm w każdym aspekcie. To lekarz, który naprawdę zna się na tym, co robi. Wszystko szczegółowo wyjaśniał, dokładnie przedstawił plan leczenia. Polecam wszystkim, którzy szukają prawdziwego fachowca.

Kompleksowość leczenia

Profesjonalne leczenie i podejście do pacjenta. Pan doktor Andrzejewski daje konkretne i rzeczowe wyjaśnienia. Z wielu wizyt jestem bardzo zadowolony

Kompleksowość leczenia

Bardzo rzeczowo i kulturalnie. Zarówno diagnoza, jak i założenie dalszego leczenia przekazane w przejrzysty i spokojny sposób. Dziękuję za pomoc.

Kompleksowość leczenia

Z gabinetu wyszłam z poczuciem, że trafiłam w dobre ręce. Na pewno będę kontynuować leczenie u Pana Doktora.

Kompleksowość leczenia

Profesjonalna i skuteczna pomoc. Pan Doktor szczegółowo przedstawił mi przebieg leczenia urazu oraz udzielił wskazówek dotyczących dalszego funkcjonowania w sporcie. Polecam!

Kompleksowość leczenia

To już kolejna wizyta w Credus Clinic mojej córki. Zawsze wychodzimy z gabinetu zadowolone, bo wszystko jest wyjaśnione. Wizyta odbywa się w miłej atmosferze, a co najważniejsze Pan Doktor Tomasz skutecznie "drąży" problem zdrowotny i zawsze proponuje skuteczne leczenie.

Kompleksowość leczenia

Szczerze polecam Pana Doktora Tomasza. Posiada wszystkie najlepsze cechy, jakie powinien posiadać lekarz. Jest bardzo konkretny, rzeczowo i cierpliwie tłumaczy, określa plan działania. Czuć, że ma się do czynienia z profesjonalistą. Na dodatek jest miły i sympatyczny. Najlepszy ortopeda, z jakim miałam do czynienia.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii