dr hab. n. med. Radosław Michalik

Neurochirurg

Dziękuję Panie Radosławie. Dziękuję za pomoc jaką Pan udzielił mojej osobie. Jestem po drugiej operacji kręgosłupa, I operację przeszedłem w szpitalu w Bydgoszczy. Po pierwszej operacji nie czułem się dobrze, miałem dolegliwości bólowe. Sytuacja zdrowotna zmusiła mnie do tego, że znalazłem się w Szpitalu Bródnowskim, gdzie żaden lekarz nie zamierzał podejmować się operacji. Dzięki temu, że trafiłem do Pana Radosława powróciłem do normalnego życia. Dziękuję Panie Radosławie za zaangażowanie i za przywrócenie zdrowia i za złote ręce. Pozdrawiam. Mateusz Hamerski

25 lipca byłam operowana przez pana doktora Michalika, dyskopatia szyjna C5-C6 i C6-C7 z uciskiem rdzenia kręgowego.Wracam do zdrowia i jestem wdzięczna lekarzom z Sobieskiego , że przekonali mnie do konieczności operacji.Zaczynam żyć inaczej, lepiej:)) Dziękuję panie doktorze.

Dziękuję panie doktorze.

Dr.Radosław Michalik jest dla mmnie człowiekiem stworzonym do swojej pracy,poprostu nieda się opisać w dwóch słowach to co chciałbym wyrazic w samych pozytywnych słowach.uratował mnie przed kalectwem za co mu serdecznie dziekuje. Chciałbym aby w słuzbie zdrowia byli tylko tacy lekarze z takim podejsciem do pacjenta.dla mnie to lekarz na 6+

Chce wyrazic moje podziekowanie Panu dr.Radoslawowi Michalikowi jako niezwyklemu lekarzowi i czlowiekowi,okazujacy zyczliwosc i szacunek dla pacjentow w starszym wieku.Nie tylko bezineresownie udzielil mi konsultacji w chorobie kregoslupa i zaproponowal rowniez dalszego sposobu leczenia.W sposob tak zyczkiwy i serdeczny.Dziekuje i pozdrawiam .I.Trocinska-Olsztyn

To wspaniały, cierpliwy lekarz. Operował mnie już dwukrotnie. Cztery miesiące temu - kręgosłup szyjny, teraz odcinek lędźwiowy.Jestem pod wrażeniem jego kompetencji i epmatii dla pacjentów. Abyśmy na swojej drodze spotykali tylko takie osoby. BARDZO...BARDZO DZIĘKUJĘ

BARDZO...BARDZO DZIĘKUJĘ

Doktor Michalik jest przewspaniałym człowiekiem i profesjonalistą w swoim zawodzie. Operowana byłam dwa miesiące temu przez Doktora, dzięki niemu chodzę, dziękuję Panu

Wybitny lekarz brak mi slów Marek Druszcz

Wybitny lekarz brak mi slów Marek Druszcz

Polecam, fachwiec, lekarz człowiek jakich dziś mało, wstawił zastawkę do mózgu mojemu tacie dzieki, ktorej dziś chodzi o własnych nogach, a przez 3 lata jeździł na wózku inwalidzikm.

a wogole to calą kadra oddzialu instytutu na ul sobieskiego bardzo cierpliwa iopiekuńcza.

Lekarz, który wykonuje ten zawód raczej z powołania. Sympatyczny i kompetentny. Byłam z jego opieki bardzo zadowolona.