dr hab. n. med. Radosław Michalik

Neurochirurg

Po roku od leczenia operacyjnego jeszcze raz dziękuję - lekarka:)

Po roku od leczenia operacyjnego jeszcze raz dziękuję - lekarka:)

nie polecam tego lekarza stracony czas i pieniądze

nie polecam tego lekarza stracony czas i pieniądze

Najcudowniejszy Pan Doktor jakiego spotkałam. Pokonał mojego oponiaka. Operacja i przygotowanie do niej na najwyzszym światowym poziomie. Pan dr tłumaczy bardzo dokładnie chorobe i metody leczenia. Polecam.

wspanialy specjaista bardzo przyjemny i cieply czlowiek przyjechal do szpitala bielanskiego i operowal mojego syna jestem mu za to bardzo wdzieczna oby bylo wieej takich wspanialych lekarzy jak on wdzieczna matka

Dziękuje za polecenie mi tego własnie lekarza. Jestem bardzo zadowolina ,że są tacy lekarze jak Radosław Michalik.

Wspaniały Neurochirurg, życzliwy pacjentowi, wszystko dokładnie wytłumaczy co i dlaczego. Zainteresowany chorobą pacjenta nawet poza szpitalem.

Pan doktor bardzo uprzejmy, ale niezbyt uważnie przeglądał wyniki badań. Objawy nie pokrywały się z opisem na zdjęciu, więc nie zadał sobie trudu znalezienia przyczyny i bardzo uprzejmie pozbył sie pacjenta bez jekiejkolwiek pomocy, czy wyjaśnienia stwierdzając, że nie widzi potrzeby operacji, a inne tematy go nie interesują.

10 lat temu doktor Radosław Michalik uratował mi życie.Miałam wtedy 15lat i torbiel prawego płata skroniowego mózgu,którą natychmiast trzeba było zooperować.Pomimo mojego młodego wieku doktor Michalik dokładnie i jasno wyjaśnił mi na czym będzie polegać ta operacja i jakie komplikacje były z nią związane.Obiecał też, że zrobi wszystko,żeby operacja się udała.Zaufałam mu i swoje życie powierzyłam w jego ręce.Nie żałuję swojej decyzji,bo doktor Michalik dotrzymał słowa.Zabieg trwał 8 godzin i po tygodniu w bardzo dobrym stanie wróciłam do domu.Podczas mojego pobytu w szpitalu doktor Michalik opiekował się mną jak własnym dzieckiem,był kompetentny,życzliwy i każedmu pacjentowi poświęcał mnóstwo czasu.Jeśli mam komuś doradzić doskonałego neurochirurga to napewno jest Doktor Michalik.

WSPANIAŁY CZŁOWIEK, miałam sparaliżowaną prawą stronę ciała, nie byłam w stanie stanąć na własnych nogach bez DEXAMETAZONU, a po operacji śmigam jak nastolatka.

Miałem usuwanego guza mózgu, Pan doktor od początku podszedł do mojego problemu profesjonalnie. Operacja się udała i nie było zadnych problemów. Jestem szczęśliwy że jest wszystko w porządku. Dziękuję za zdrowie Panie Doktorze.