lekarz Renata Chodań

Kobieta nie ma pojęcia o leczeniu kanałowym,w wakacje zapłaciłem u niej ponad 600 zł za leczenie 6,a tydzień temu znów zaczęła mnie boleć,trafiłem do innego gabinetu i lekarz po zrobieniu rtg powiedział,że kanały są źle wypełnione i muszę leczyć je znowu.W dodatku został znaleziony 4 kanał,który dr Chodań przeoczyła......

Nie wiem jak z profilaktyką ale chirurgiem jest świetnym. Widać, że pani zna się na rzeczy i wie co ma robić a w tym wszystkim jest delikatna. A co do uprzejmości i towarzystwa pani doktor. Moi drodzy nie chodzimy tam na pogaduchy ani dla towarzystwa tylko po pomoc. Zauważmy też, że ta osoba pracuje prawie 12 h dziennie. Może po prostu nie chce jej się gadać o pierdołach. Mnie się spodobała jako lekarz na 5. Polecam :)

Bardzo dobry lekarz, w ubiegłym roku robiłam zęba w prywatnym gabinecie pani zostawiła mi narzędzie w środku ( kawałek wiertła ) i przykryła lekarstwem w nocy z bólu wylądowałam na pogotowiu, pojechałam do pani Doktor i tam uzyskałam pomoc od razu zrobiła mi zdjęcie i pokazała wszystko zęba nie dało się uratować ponieważ próchnica była ogromna a ja wywaliłam duże pieniądze bo za leczenie kanałowe i i tak zęba nie dało się uratować co najgorsze pani która mi zostawiła narzędzie zapewniała że ząb jest do uratowania tyle tylko ze zapomniała zrobić zdjęcia i ocenić bo od razu bym go usunęła i nie cierpiła tyle czasu szok Pani Doktor Chodań uratowała mi zdrowie i wytłumaczyła wszystko jestem jej bardzo wdzięczna za to nie wiem co by dalej było gdybym właśnie u niej po zrobieniu zdjęcia nie dowiedziała się ze zostało narzędzie ból był straszny Panią Doktor polecam każdemu nawet z najcięższymi przypadkami bo wie od czego zacząć i co najważniejsze ból mija

Wlasciwa osoba na wlasciwym miejscu ,bardzo dobra lekarka,mila ,kompetentna,cierpliwa.

W gab.stomatologicznym nie leczy sie kompleksów,chyba pacjentka pomyliła specjalistów. Ja osobiscie POLECAM TEN GABINET !!!

Jestem po wyrwaniu dolnej ósemki. Zabieg trwał godzinę i Pani doktor naprawdę się namęczyła. Po zabiegu otrzymałam wskazówki i zalecenia. Dziąsło mam pięknie zszyte i dzień po zabiegu nic nie boli. Naprawdę polecam i na wyrwanie kolejnej ósemki także pójdę do Pani doktor :)

Naprawdę polecam i na wyrwanie kolejnej ósemki także pójdę do Pani doktor :)

Jestem zadowolona z wizyt u Pani doktor. Zawsze po skończeniu plombowania pytam co się dzieje z resztą zębów, jak mam jakieś pytania to zadaję a Pani doktor zawsze odpowiada, doradza. Pani Renata jest miłą i sympatyczną osobą. Największą zaletą jest to że gabinet jest czynny 7 dni w tygodniu w bardzo dogodnych godzinach. Jak bolał mnie ząb to Pani Doktor przyjęła mnie między pacjentami. Polecam tą dentystkę.

Bardzo dobry lekarz. Jesli chcecie umizgów i głupich usmieszków to nie ten adres. Kompetentna osoba i wykształcona. Duże doświadczenie. Tanio. Polecam wszystkim. Pozdrawiam makowiec.

witam, miałam stycznośc z Pania doktor i zaluje okropnie, ze nie przeczytalam ocen przed wyborem placowki. Lekarz nieuprzejmy z okropnym podejsciem do pacjnta. Pani niesympatyczna. Nie polecam!

wydaje mi sie że głównie kase ma na uwadze. typowa relatywistka

wydaje mi sie że głównie kase ma na uwadze.
typowa relatywistka