lekarz Renata Chodań

Najlepszym komentarzem będzie że już mnie nie boli i nadal mam zęba. Polecę każdemu miła obsługa, profesjonalne podejście do mojego problemu.

Bardzo się zawiodłam. Nikomu nie polecam. Myślałam, że wizyta będzie całkowicie profesjonalna, tymczasem pani doktor zjeżyła się już moim pytaniem o cenę wizyty. Jak mogłam zadać takie "niestosowne" pytanie?! W czasie wizyty pani doktor nie raczyła wyjaśnić nic co robiła, w ogóle miałam wrażenie, ze najchętniej wcale by się nie odzywała oraz, że jej przeszkadzam. Przypomniały mi się dawne czasy. Myślałam, że prywatna, (wcale nietania!)wizyta gwarantuje miłe podejście do pacjenta, który, jak wiadomo, jest przejęty już samym faktem zazwyczaj bolesnej wizyty. Może to tylko kompleksy, albo raczej aż kompleksy tej ...

Może to tylko kompleksy, albo raczej aż kompleksy tej pani.

Profesjonalne podejście do sprawy. Pani doktor uratowała mojemu synkowi cztery ząbki, które zruszył uderzając buzią w podłogę. Mimo wielkiego bólu na kolejną wizytę idzie z uśmiechem na twarzy. Szczerze polecam.

Zdecydowanie polecam. Zawsze leczyła zęby prywatnie,ale trafiali się różni stomatolodzy. Ta Pani trafiła w 100%. Szczególnie,że nie ma problemu z umówieniem się na wizytę,a poza tym naprawdę poświęca dużoooo czasu nawet tak wymagającemu i wręcz hipochondrycznemu pacjentowi jak ja. Zdecydoawnie polecam.

Bardzo miła i profesjonalna dentystka. Ma specjalizację z chirurgii stomatologicznej, więc jej ręka jest pewna i precyzyjna. Najważniejsze, że gabinet w pasażu TESCO jest otwarty 7 dni w tygodniu od 9:00 do 21:00 (w niedzielę do 18:00) co daje dostęp do leczenia najbardziej dogodny ze wszystkich dentystów w Zielonej Górze. Dużo pracuję, a takie dni i godziny otwarcia, to dla mnie duże wybawienie.