lekarz Robert Korc

1,6
1,6
1,9
1,4

Gdybym przeczytała wczesniej opinie o tym gościu.... Potwierdzam każdą negatywną. Nigdy dotąd nie spotkałam się z takim chamstwem. Kompetencje?-jedyne chyba co potrafi to podyktowac nr potrzebny do wykonania testu na covid! Nie będę opisywać telefonicznego ( bo jedynego możliwego w danym momencie) kontaktu z tym panem bo wszystko jest w opiniach poniżej ( scenariusz dokładnie ten sam, z koncowym efektem w postaci odłożonej słuchawki!) Nie rozumiem po co trzymać takich ludzi na etacie?!! Tragedia!!

Lekarz najwyraźniej boi się jakiejkolwiek pracy. Poprosiłem o zakończenie leczenia uszczerbku na zdrowiu a lekarz Korc wymyślił żebym jechał 100 km od domu na pogotowie gdzie wydarzył mi się wypadek bo jemu się nie chce niczego wypisywać. Druga sprawa z jaką zarejestrowałem się była potrzeba uzyskania opinii lekarskiej w sprawie mojego zdrowia. Lekarz odpowiedział że nie ma wglądu do mojej karty po czym skrócił rozmowę i się rozłączył. Kto jak nie lekarz powinien mieć do niej wgląd? Nie polecam lekarza który nie wywiązuje się że swoich obowiązków.

Zdiagnozowano u mnie koronawirusa, a ten „pseudolekarz” poradził mi telefonicznie „powrót do społeczeństwa” po czym odmówił wystawienia zwolnienia lekarskiego. Przez całą rozmowę zachowywał się arogancko, a wręcz prostacko. Na moje prośby motywowane tym, że występują u mnie poważne objawy odpowiedział jedynie, że zwolnienia nie wystawi i skoro nie ściga mnie Sanepid to mam iść do pracy. Takie podejście w obliczu epidemii jest nie tylko niekompetentne ale i skrajnie niebezpieczne, stanowczo odradzam wizytę u „doktora”.

Nie polecam, nie uprzejmy strasznie arogancki, nie ma czasu dla pacjenta- gdzie się podziali lekarze, którzy chcą pomagać pacjentom?!

Ten lekarz to tragedia... Olewajace podejście do człowieka. Znieczulica totalna i badanie nie tego co trzeba. Wystawia diagnozę i leczy nie to co trzeba... Więcej nie napisze bo zbyt mocne słowa cisną mi się na usta...

Czytam te dziwne opinie i zastanawiam się czy szukacie dziury w całym czy po prostu przytulenia i głaskanie przez lekarza?. Lekarz to zwykły rzemieślnik który wykonuje pracę jak elektryk czy mechanik samochodowy tylko ma do zdiagnozowania bardziej skomplikowane "urządzenie". Nie mam żadnych zastrzeżeń do tego lekarza.

Pan Doktor potraktował mnie bardzo lekceważąco, jestem bardzo niezadowolona z wizyty i na pewno jej nie powtórzę u tego lekarza.

bardzo negatywnie oceniam Pana Korca ,nie uprzejmy strasznie arogancki zamiast leczyć wmawia na kogo głosować nie ma odpowiedniego podejścia do człowieka i jeszcze sugeruje że lekarz za mało zarabia .Odradzam

Odradzam. Ten człowiek przypisuje swoim pacjentom Tamiflu - lek, który kosztuje 90 zł, a ma skuteczność paracetamolu. Ciekawe dlaczego? Wstyd i hańba, panie doktorze.

Jedynie szkodził mojemu zdrowiu... Nic mi nie pomógł. Nawet jak nie ma żadnej kolejki do niego to nie chce przyjąć dodatkowego pacjenta, bo jest zmęczony..