lekarz Robert Korc

1,6
1,6
1,9
1,4

Nie tylko nie polecam ale i ostrzegam! Jako matka karmiąca kilkakrotnie zwracałam na to uwagę przy wypisywaniu recepty i dostałam lek, na ulotce którego wyczytałam, że przenika do mleka i u niemowląt odnotowano M.in. zatrzymanie oddechu.

nie polecam, w gabinecie masz wrażenie jakbyś był tam za karę

nie polecam, w gabinecie masz wrażenie jakbyś był tam za karę

bardzo pozytywnie oceniam pana Korca, poświęca pacjentowi uwagę i jest bardzo uprzejmy, można z nim pogadać, zapytać co dlaczego i wyjaśni wszystko. polecam. :)

Lekarz kompetentny, pomógł mi kiedy poważnie zachorowałem. Koncentruje się na osobach chorych, pomaga im a wzamian wymaga uczciwości i prawdomówności. Potrafi także wytłumaczyć to czego się nie rozmumie.Inni pacjenci też Go chwalą.

najgorszy lekarz jakiego spotkałem. co on tam jeszcze robi? kto do niego chodzi? przecież to przygłup jakich mało a do tego chamowaty! i my takich utrzymujemy!!!! wiem, że to nie tylko ja tak uważam. sporo osób podzielają moją opinię.