lekarz Robert Stępień

Laryngolog

1,2
1,2
1,1

Podpisuję się oboma rękami pod poprzednią opinią. Wręcz chamskie zachowanie do pacjenta.Mówi w prost jak coś się nie podoba to proszę zmienić przychodnie i lekarza bo ja pana więcej nie przyjmę. Po skardze okazało się że nic się nie zmienił no trochę ale na gorzej. Każdy inny lekarz w tej przychodni w WCM ale nie on.Szkoda czasu i nerwów u tego lekarza. Stanowczo odradzam i nie polecam. Powinien leczyć ale nie ludzi.

Radzę unikać tego lekarza. Totalna ignorancja i gburowate odzywki, brak wywiadu i nieumiejętność zapoznania się z dokumentacją medyczną z innej placówki. Do perfekcji opanowane zadawanie bólu pacjentowi. Doświadczyłam tego na nocnym dyżurze w izbie przyjęć WCM Opole. Miałam wrażenie, że lekarz ten jest tam za karę i mścił się na mnie bo "zawracam mu d**ę" - jak usłyszałam na wejściu.