Konsultuje ambulatoryjnie pacjentów ze schorzeniami narządu ruchu oraz kwalifikuje do operacji, które wykonuje. Szczególną uwagę poświęca schorzeniom ręki i stopy, urazom narządu ruchu oraz leczeniu wczesnych zmian zwyrodnieniowych. Wykonuje również USG stawów biodrowych niemowląt. Nieustannie poszerza i uaktualnia informacje z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Zarówno w lecznictwie otwartym jak i szpitalnym postępuje zgodnie z aktualną i sprawdzoną wiedzą.

Bardzo sympatyczny pan ortopeda , podjął się leczenia po wypadku, Nie naciąga pacjentów , zawsze podaje opcje leczenia . W gabinecie ma bardzo czysto i schludnie. Polecam Zuza

Ja jestem bardzo zadowolony z tego ortoedy. Wiem że wszedzie do dobrego lekarza trzeba czekać. Przyjemna przychodnia. Można pocxzekać w komfortowych warunkach. Polecam innym pana Romana.

Chciałabym podziekować Panu Lechowi za przemiłe przyjęcie,poświęcony czas na wyjaśnienie przebiegu leczenia oraz pozytywne zakończenie. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak serdecznym podejściem do pacjenta.

Od pewnego czasu chodzę do Medixu do d.r. Romana Lecha na Hirszfelda 16-17 we Wrocławiu. Pasują mi godziny na które jestem umawiany i umiejscowienie kliniki oraz ceny jakie oferują. Naprawdę warto tutaj się leczyć

Szanownemu Panu Doktorowi Romanowi Lechowi składam podziękowania za udane leczenie Dziękuję za okazanie serca i sympatii. Jednocześnie wyrażam szacunek dla wiedzy i umiejętności Pana Doktora. Serdecznie dziękuję i jestem pełna uznania dla profesjonalizmu doktora.

Spokojny, uśmiechnięty. Widać wielkie doświadczenie i fachowość. Cierpliwie tłumaczy co i jak, i dlaczego, wtedy łatwiej jest znieść ból i leczenie. Polecam gorąco!

Również polecam dr Lecha. Moim problemem było bolące od lat kolano. Umówiłam się na konsultacje na których zapadła decyzja o zabiegu. Pani dr zoperowała mi kolano, dzięki czemu żyje mi się lepiej :) polecam

Najważniejsze jest poczucie zaufania, że jest się w dobrych rękach i możliwość skonsultowania własnych wątpliwości, na które otrzyma się wyczerpującą, a przede wszystkim zrozumiałą odpowiedź. Polecam z całego serca doktora Lecha !!!!!!!!!!

Wspaniały specjalista, kompetentnie i bezstresowo. Mimo wcześniejszych obaw mogę wreszcie bez problemu wsiąść z powrotem na rower. Dziękuję Panie doktorze

Pan Doktor Lech to bardzo dobry ortopeda. Dostosowuje leczenie , chodzi o reumatyzm, do indywidualnych potrzeb swoich pacjentów. Wizyty są fachowe i w miłej atmosferze.Polecam.