Konsultuje ambulatoryjnie pacjentów ze schorzeniami narządu ruchu oraz kwalifikuje do operacji, które wykonuje. Szczególną uwagę poświęca schorzeniom ręki i stopy, urazom narządu ruchu oraz leczeniu wczesnych zmian zwyrodnieniowych. Wykonuje również USG stawów biodrowych niemowląt. Nieustannie poszerza i uaktualnia informacje z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Zarówno w lecznictwie otwartym jak i szpitalnym postępuje zgodnie z aktualną i sprawdzoną wiedzą.

Wspaniały lekarz i fachowiec. Bardzo dobrze operuje. Sama byłam operowana przez pana doktora i zoperował mi łokieć świetnie. Wreszcie pozbyłam się problemu i jestem bardzo zadowolona. Gorąco go polecam.

Miałem złamaną rękę, byłem operowany przez doktora w zeszłym roku. Doskonały specjalista. Super polecam, przez cały czas miałem zapewnioną opiekę i kontrolę medyczną i wszystko w ramach opieki państwowej. Oby więcej takich lekarzy w Polsce było. Roman z Wrocławia

Roman z Wrocławia

Wysoce kompetentny, cierpliwy lekarz. Analizuje i wyjaśnia aspekty choroby, omawia wyniki badań. Szczegółowo odpowiada na zadawane pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Daje pacjentowi świadomość, że jest pod właściwą opieką.

Konkretnie i profesjonalnie poprowadził leczenie mojego złamanego łokcia bez żadnych komplikacji a wiem że to nie łatwa sprawa. Polecam !!

Polecam wszystkim, po prostu świetny. Kulturalny, grzeczny, rzeczowy, a przede wszystkim niesamowicie kompetentny z ogromną wiedzą.

Mój tato miała robioną endoprotezę stawu biodrowego u tego lekarza. Dziś porusza się znacznie lepiej i noga jej już nie boli. Pan doktor oprócz tego, że jest świetnym lekarzem to jest też bardzo dobrym człowiekiem. Polecam!

Doskonały lekarz. Doskonały ortopeda. Zajmował się mną po ciężkiej kontuzji kolana. Polecam wszystkim!- Piotrek M.

takich ortopedów nam potrzeba !...ogromna wiedza poparta doskonałą praktyką w tak młodym wieku to rzadkość! Szanuję i Polecam dr Romana Lecha. Przyjmuje w CDM Medix we Wrocławiu.

Przed wizytą znałam doktora z opinii innych pacjentów ale sama przekonałam się że jest spoko . Ja też GO polecam!!!

po wizycie czułem się jak dopieszczony pacjent wszystko wytłumaczone sympatyczny doktor i skuteczne leczenie polecam