lekarz Roman Majchrzak

Nie polecam! Przyszłam na wizytę po ciąży z małym dzieckiem w wózku i nas nie wpuścił do gabinetu mówiąc żebym sobie znalazła opiekunkę na czas wizyty. Do tej pory byłam u kilku lekarzy z córką i żaden nie miał nic przeciwko żeby wózek stanął przy drzwiach żeby dziecko widziało matkę i nie płakało. Po mnie wchodziła kobieta w zaawansowanej ciąży i w gabinecie była krócej niż 5 minut więc nawet nie zdążył jej zbadać co jest obowiązkowe na każdej wizycie w ciąży a zwłaszcza tuż przed porodem...

Zachowanie lekarza tragiczne, chcial zatrzymać na oddziale mimo, że nie było do tego wskazań. Arogancki i nietaktowny, komentarze do kobiety w 9 miesiacu ciazy ponizej krytyki, bo w koncu ktory lekarz mowi "jak sie wypiszesz to na cmentarzu pochowasz" chociaż badania, które wykonano wyszly wzorowo? Badanie ginekologiczne również do najprzyjemniejszych nie nalezalo, brak jakiegokolwiek podejscia do pacjenta...

Kompetentny i bardzo miły lekarz. W moim przypadku podjął właściwe leczenie. Dokładnie zbadał i wszystko wytłumaczył. Z całą pewnością polecam.

Mojej koleżance wymyślał jakieś różne dolegliwości do których koniecznie trzeba zrobić jakieś zabiegi bo jeśli nie to choroba będzie sie rozwijać. Jak moja koleżanka udała sie do innego lekarza to okazało sie że jest zdrowa. Nie pozdrawiam Ewa M.

Nie pozdrawiam Ewa M.

Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja również nie polecam. Kompletny brak kultury! I zimno tam było tak że musiałam siedzieć w kurtce. Moja koleżanka również była u tego doktora i też nie miło wspomina tą wizyte.

Moja koleżanka również była u tego doktora i też nie miło wspomina tą wizyte.

Nie polecam! Byłam pacjentką tego oszusta. Wyłudził ode mnie pieniądze na jakieś zabiegi że mi niby są potrzebne. Jak poszłam do innego lekarza to sie okazało że nic mi nie jest, że jestem całkowicie zdrowa.

Nie polecam!

Witam. Jestem pacjentka dr. Majchrzaka i jak dla mnie to najlepszy lekarz ginekolog jakiego dotychczas spotkałam. Dr. Majchrzak jest cierpliwym i pełnym empatii lekarzem, który sumiennie zajmuje sie pacjentką. Jest to lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Rzetelnie, starannie i dokładnie zajmuje się pacjentkami piszę to ze swojego doświadczenia jak i opinii moich koleżanek będących jego pacjentkami. Zawsze znajdzie czas, żeby odpowiedzieć na nurtujące pytania. Dr. Majchrzak prowadził moją ciąże. Jestem bardzo zadowolona z jego opieki nade mna. Doktor był również obecny w czasie mojego porodu. Zajął sie mną z ...

Dr. Majchrzak prowadził moją ciąże. Jestem bardzo zadowolona z jego opieki nade mna. Doktor był również obecny w czasie mojego porodu. Zajął sie mną z ogromną troską.Świetny ginekolog, Lekarz godny polecenia!

Najgorsze co mnie zraziło u tego lekarza to to że nie rozpoznał ciąży i leczył mi nadżerke kiedy byłam w ciąży a on mnie zbadał ginekologicznie i mi tym nie powiedział!!!!Dodam jeszcze że to były początki ciąży.Najadłam się wiele strachu czy aby ten zabieg nie zaszkodzi dziecku.Nie musze dodawac ze od tej pory gabinet doktora Majchrzaka omijam szerokim łukiem i znajomym go nie polecam!!!!!

Zanim trafiłam do doktora Majchrzaka przez siedem lat zwiedziłam pół województwa. Byli tacy co pięknie mówili , byli tacy co jeszcze lepiej badali. I nic z tego nie wynikało. Dla mnie jest najważniejsze , że mam dwuletniego syna. I to po jego leczeniu i jego laparoskopii . Dla mnie wystarczy by lekarz był skuteczny a Pan Majchrzak taki jest. Zdecydowanie polecam go innym kobietom.