lekarz Roman Majchrzak

Kompetentny i kulturalny lekarz. jestem jego pacjentka od lat i zdecydowanie polecam innym kobietom. Prowadził dwie moje ciąże i nie było żadnych problemów. Ma doswiadczenie i wiedzę. Nigdy nie zaniedbał żadnego badania,tłumaczy wszystko dokładnie, ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Polecam!

Żałuję , że wcześniej nie trafiłam na tego lekarza . Byłam u niego dopiero dwa razy , ale jestem pod wrażeniem . Bardzo dokładny , skrupulatny , do tego nie patrzy na zegarek. Wszystko dokładnie tłumaczy. Mimo , że zapisał mi na kartce , pomyliłam dawkowanie. Zadzwoniłam do niego. Wszystko powtórnie wytłumaczył mi przez telefon . Może to i normalne , ale do tej pory miałam inne doświadczenia. Polecam tego lekarza. Szczególnie takim starszym jak ja.To przede wszystkim człowiek. Maria K.

Super lekarz,zakres wiedzy i doswiadczenia bardzo dobry,pomocny,w razie jakichkolwiek wątpliwosci sluzy swoja osobą i wyjaśnieniami przez telefon.Jesli chodzi o mnie -godnie polecam Pana Doktora,u mnie ma opinie na piatkę. pacjentka-Ania k

Świetny lekarz, konkretny.Posiada dużą wiedzę i z czystym sumieniem moge go polecić innym kobietom. To fachowiec z ogromnym doświadczeniem. Swoim humorem, spokojem i życzliwością wpływa na ogólne samopoczucie podczas wizyty, co jest bardzo ważne. Regularnie chodzę na wizyty od lat. Operował dwa razy moją koleżankę. Wszystko przebiegło pomyślnie. Warto poruszyć tu jeszcze jednen wazny temat. Doktor nie jest skażony pazernością na pieniądze.

Lekarz z powołania w 100%-ach , do tego wyjątkowy człowiek,który zawsze wysłucha pacjentkę i odpowiednio pokieruje.Odpowie na każde (nawet krępujące) pytania- również telefonicznie. Prowadził moją pierwszą ciąże od początku do końca-bez zastrzeżeń.Byłam zadowolona i to był najpiękniejszy okres w moim zyciu. Obecnie jestem w 4 miesiącu ciąży z drugim dzieckiem i nikogo innego bym nie wybrała.Zdecydowanie polecam właśnie tego lekarza.

To jest taki lekarz do , którego się idzie jak się chce by naprawdę pomogło . Prowadzę się u dr Majchrzaka od lat . świetny ginekolog , miły człowiek . Jako lekarz zawsze fachowy , rzeczowy , dyskretny . Był przy moich dwóch porodach. Przy drugiej córce wykonywał cięcie . Nie musialam go o to prosić Przez te lata wiele razy do niego dzwoniłam , nigdy mi nie odmówił porady telefonicznej .Wiem , że także operuje , bo operował moją koleżankę z pracy i jest wszystko dobrze , a niektórzy ...

To jest taki lekarz do , którego się idzie jak się chce by naprawdę pomogło .
Prowadzę się u dr Majchrzaka od lat . świetny ginekolog , miły człowiek . Jako lekarz zawsze fachowy , rzeczowy , dyskretny . Był przy moich dwóch porodach. Przy drugiej córce wykonywał cięcie . Nie musialam go o to prosić Przez te lata wiele razy do niego dzwoniłam , nigdy mi nie odmówił porady telefonicznej .Wiem , że także operuje , bo operował moją koleżankę z pracy i jest wszystko dobrze , a niektórzy już na niej krzyżyk stawiali . Swoje córki też będę wysyłała do doktora Majchrzaka , nawet gdyby miały rodzić w Warszawie .Szkoda właśnie, że do szpitala do niego trzeba jeździć do Warszawy . W Płońsku przyjmuje na Wedelkach . Słyszę czasami o nim niekorzystne opinie , ale wychodzę z założenia , że jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził . Więcej takich lekarzy !! Agnieszka G.