Lekarze Stalowa Wola

Marek Sarzyński

Stalowa Wola

Prowadziłam ciążę u dr Sarzyńskiego. Poświęca pacjentkom sporo czasu, odpowiada na wszystkie pytania, bez problemu daje skierowania na dodatkowe badania. Natomiast miałam wrażenie, że zbyt lekko i bez uwzględnienia realnych potrzeb pacjentki zalecał witaminy i inne leki. Dodatkowo dr próbuje „budować” z pacjentkami ciepłe relacje (często zbyt nachalnie) nie zwracając uwagi na to, czy pacjentka chce w takie relacje wchodzić czy tylko zależy jej na kompetentnej poradzie / badaniu lekarskim, ...

lekarz Elżbieta Szmacińska

Dermatolog

NZOZ Laboratorium Analityczne "PROBE"
al. Jana Pawła II 2 F
37-450 Stalowa Wola

Ode mnie dr Szmacińska dostaje 5 gwiazdek w każdej kategorii. Do niej udałam się na miesiąc przed własnym ślubem, z poważnym problemem trądzikowym, na który poprzednia pani dermatolog powiedziała "No co ja dziewczyno mam ci powiedzieć?". Dr Szmacińska profesjonalnie przeanalizowała mój problem, wyczerpująco go omówiła oraz była uprzejma. Dostałam świetnie dobrane leki. Już po tygodniu stosowania zaobserwowałam znakomite efekty. Polecam.

Beata Piecha

Logopeda, Neurolog

NZOZ KAMED
1 Sierpnia 12
37-450 Stalowa Wola

Dobry lekarz, warto odwiedzić i się przebadać.

lekarz Czesław Flis

Grunwaldzka 5 A
37-450 Stalowa Wola

bardzo dobry lekarz leczył mnie i prowadził moją zagrożoną ciąże był podczas porodu miły z fachową wiedzą dziękuje lek za dobry poród i dalszą opiekę

lekarz Piotr Cisłak

NZOZ "ORTO-MIX" Ortodoncja Stomatologiczna
Gabriela Narutowicza 4/1
37-450 Stalowa Wola

Wspaniały lekarz, pomógł w nagłej sytuacji. Oby jak najwięcej lekarzy z takim podejściem do pacjenta, pełnym zrozumienia i życzliwych.

Andrzej Zeman

Stalowa Wola

Bardzo dobry lekarz, cieszę się że miałam okazję spotkać właśnie takiego specjalistę, wykazał się ogromnym zrozumieniem

lekarz Marcin Grzesik

Neurolog

Szpital Specjalistyczny
Stanisława Staszica 4
37-450 Stalowa Wola

Pan Doktor jest kompetentnym lekarzem, który nie bagatelizuje objawów bólowych i wszelkich innych dolegliwości towarzyszących chorobom . Z szacunkiem i należną uwagą odnosi się do pacjenta. W kontaktach zaskakuje normalną relacją, w której trudno byłoby się doszukać traktowania "z góry". Leczenie opiera na wymaganej diagnostyce oraz gdy wymaga tego sytuacja na konsultacjach z lekarzami innych specjalności, co świadczy o kompleksowości podejścia. Choć wiem, że na niektóre pytania o ból nie ...
Opinia dodana przez: eli

dr Małgorzata Pulter-Krawczyk

Endokrynolog

Wojska Polskiego 3 lok. 12
37-450 Stalowa Wola

Metody leczenia i dobór leków ,zostały wysoko ocenione przez lekarzy I Katedry i Kliniki Akademii Medycznej w Warszawie ul. Banacha 1a.

Marek Sarzynski

ul.okulickiego 1c/17
37-450 Stalowa Wola

Bezapelacyjnie najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam . Pełen Profesjonalizm. Wysoka kultura osobista
Opinia dodana przez: Kinga

dr Paweł Kraśnicki

Szpital Specjalistyczny
37-450 Stalowa Wola

NAJLEPSZY i najbardziej kompetentny specjalista jakiego znam. Kultura osobista na najwyższym poziomie.

dr n. med. Piotr Satławski

Urolog

specjalistyczny gabinet lekarski
Poniatowskiego
37-450 Stalowa Wola

Bardzo miły i profesjonalny lekarz. Leczę się u niego państwowo i prywatnie. Tu i tu ma bardzo dużo pacjentów, być może z tego powodu jest troche przepracowany i mógłby poświęcić trochę więcej czasu. Jestem już po jednej operacji u niego-super pod każdym względem.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Lucjusz Janik

Lekarz rodzinny

ul. Ofiar Katynia 29/3
37-450 Stalowa Wola

Godny polecenia lekarz.Zawsze znajdzie czas.Zawsze rzeczowo i w prosty sposob wyjasni pacjentowi na czym polega jego leczenie.Nie buduje bariery lekarz-pacjent.
Opinia dodana przez: Mieczyslawa

lek. dent. Anna Stawicka

ul. Józefa Poniatowskiego 68/1A
37-400 Stalowa Wola

Pani doktor bardzo uprzejma. Wysłuchała co się dzieje z zębami. Zrobiła przegląd. Założyła kartę, zrobiła notatki odnośnie każdego i wyleczyła w ramach wizyty na NFZ dwa najcięższe ubytki. Reszta do kontroli za dwa miesiące. Dobry stomatolog. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Urszula Drabik-Wojnarowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej emDENTIKA s. c.
al. Jana Pawła II 13/210
37-450 Stalowa Wola

Jak najbardziej polecam wizytę u p. Dr. Drabik. Poświęca pacjentce odpowiednio dużo czasu. Jest kompetentna i uprzejma. Polecam.

lekarz Izabela Piłat

Wenerolog, Dermatolog

gen.Okulickiego 56b lok.314
gen. Okulickiego 56b lok. 314
37-450 Stalowa Wola

Bardzo miła i uprzejma Pani Doktor.Przyjeła mnie bez kolejki (nie musialem sie rejestrowac czy tam dzwonic wczesniej) z podejrzeniem czerniaka ktory na szczescie nim sie nie okazal.Traktuje pacjenta z szacunkiem i udziela fachowych rad,W ogole mlode panie w recepcji tez sympatyczne i wyrozumiale.Taka powinna byc przychodnia, nie zaplacilem ani grosza a dowiedzialem sie ze czerniaka nie mam (rozwiali moje watpliwosci).Wzor przychodni dla innych placowek w Stalowej.

mgr Dorota Partyka

Psycholog, Psychoterapeuta

ul.okulickiego 1c/17
37-450 Stalowa Wola

Naprawdę wspaniała kobieta. Podchodzi do pacjenta z sercem, ale i , co wazne, dystansem. Potrafi wszystko wyciągnąć. Nie ocenia, jest cierpliwa, nie denerwuje się.
Opinia dodana przez: Marika

lekarz Hanna Pieprzny

Dermatolog, RTG

gen.Okulickiego 56b lok.314
gen. Okulickiego 56b lok. 314
37-450 Stalowa Wola

Dr .Hanna Pieprzny,,przemila,kompetentna...mnie pomogla,,jestem jej bardzo wdzieczna!!!..wiecej takich lekarzy jak ona zyczylabym. Owszem dlugie kolejki..to tez o czyms swiadczy!!!..ze jest b.dobrym lekarzem!..polecam!
Opinia dodana przez: danuta

lek. dent. Janusz Doryk

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Stalowa Wola

Doskonały lekarz, mistrz w swoim fachu. Wszystkie zabiegi chirurgiczne moje i dzieci zawsze bezboleśnie i szybko. Polecam bardzo!
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Dorota Węgiel-Chciuk

Przychodnia Nr 1
Hutnicza 8
37-450 Stalowa Wola

To najlepsza, najbardziej ludzka lekarz jaka znam. Ceni zdrowie i życie swoich pacjentów.takich lekarzy już niestety jest za mało z prawdziwym powołaniem.
Opinia dodana przez: anna

Dariusz Sowa

gabinet prywatny- Centrum Rehabilitacji
ul.Ks. Popiełuszki 6
Stalowa Wola

Ostatniego stycznia 2024 moja mama miała przeprowadzoną operację stawu biodrowego na oddziale chirurgii urazowej w Powiatowym Szpitalu w Stalowej Woli. Operację przeprowadził doktor Dariusz Sowa. W imieniu mojej mamy Barbary pragnę przekazać podziękowania za bardzo dobrze i bezboleśnie przeprowadzoną operację. Podziękowania kieruję do lekarza prowadzącego, całego zespołu biorącego udział w operacji oraz wszystkich pielęgniarek za opiekę podczas całego pobytu w szpitalu.
Opinia dodana przez: Arek