Lekarze Stalowa Wola

Mirosława Szoja

Ortodonta

Wojska Polskiego 3 lok. 12
37-450 Stalowa Wola

Nie polecam !!! Na „ kontrolna „ wizytę czekałam 6 miesięcy ale nie w tym problem ! Na pierwszej wizycie z dzieckiem ustaliłam z panią doktor termin na aparat na zęby dla córki 8mio letniej . Na marzec 2022r. Dziś czyli 10.05.2021 r na wizycie usłyszałam ze Pani doktor rezygnuje z funduszu bo idzie na operacje barku i unieważnia mój zapis na 2022 r. Kiedy zapytałam czy w takim razie ...
Opinia dodana przez: Genowefa

lekarz Witold Majer

Lekarz rodzinny

Całodobowy Oddział Terapii Uzależnienia od Alkoholu
Jarosława Dąbrowskiego 7
37-464 Stalowa Wola

Lekarz z brakiem szacunku do osób starszych, lekarz niegrzeczny i arogancki. Czas pójść na emeryturę!

Danuta Myłek

Alergolog

Stalowa Wola

gburowata, niemiła , niestabilna emocjonalnie, powinna sie leczyc u psychiatrów , niekompetentna , po prostu tragedia!!!!

lekarz Marian Gnat

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia Nr 2
Józefa Poniatowskiego 31
37-450 Stalowa Wola

Dlaczego Pan dr przepisuje starym pacjentom (93 lat) leki bez refundacji. Czym się Pan kieruje przepisując staruszkom leki w cenie 100%. Jest Pan najgorszym lekarzem o jakim słyszałam. Zgłoszę to do izby Lekarskiej. To już kolejny raz.

lekarz Wanda Złomańczuk-Brodziak

Przychodnia
Eugeniusza Kwiatkowskiego 2
37-450 Stalowa Wola

Najgorszy lekarz u jakiego kiedykolwiek bylam. Kultury osobistej pani doktor nie ma wcale i żałuję tylko, ze rozmowa nie zostala nagrana bo powinna zostac pokazana komuś wyżej. Serdecznie nie polecam. :)

lekarz Janusz Szczęś

ul. Józefa Poniatowskiego 68/1A
37-400 Stalowa Wola

Odradzam, barak profesjonalizmu - lekceważące podejście. 1 maja, dzień po sporym wysiłku w pracy miałem koszmarny ból głowy nieporównywalny do niczego innego, przeleżałem w łóżku, podejrzewając przegrzanie na słońcu. Kolejnego dnia objawy nie ustąpiły. Udałem się do przychodni doktor Szczęść zastępował 'mojego lekarza'. Skołowany i ogólnie osłabiony zacząłem opowiadać co robiłem i co myślę, że może być powodem dolegliwości, by jakoś wyjaśnił co mi jest jak się zachować. Stwierdził, iż ...
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Elżbieta Drożdżak-Czerkies

Wojska Polskiego 13/29
37-450 Stalowa Wola

eśli dziecko urodziło się w innym szpitalu niż w Nisku nie przyjmuje skierowań NFZ na badanie, wtedy tylko prywatne wizyty. Podają terminy odległe, żeby zniechęcić pacjentów. Bardzo nieetyczne zachowanie. Nie jest to tylko mój przypadek, wiele znajomych miało ten samo problem. Rozumiem gdyby to był gabinet prywatny to niech sobie robi selekcję ale to jest publiczny szpital z publicznych pieniędzy i robienie selekcji jest niedopuszczalne.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Anna Krawczyk

Przychodnia Nr 1
Hutnicza 8
37-450 Stalowa Wola

Bardzo niemiła kobieta do której zostałem zmuszony pójść przez urlop mojego lekarza. Ponadto dnia następnego chciałem zgłosić iż po leku bolą mnie nerki, w odpowiedzi dostałem to nie po leku! Nie zarejestrował się Pan na dziś to proszę stąd wyjść!
Opinia dodana przez: Konrad
Boże broń przed takimi lekarzami. dziwię się że jeszcze dyrektor chce takich lekarzy zatrudniać. Boi się podjąć decyzję, a wszystkie niepowodzenia w leczeniu spycha na innych.

lekarz Artur Burak

Lekarz medycyny pracy

Gabinet logopedyczny
ul.Jagiellońska 5
37-464 Stalowa Wola

Badanie okresowe,wstępne u pana Buraka to czysta kpina z pacjenta i sztuki lekarskiej, ten pan zapomniał co znaczy słowo lekarz oraz przysięga Hipokratesa. Ten pan zachowuje się jak konował albo znachor,jeśli jakiś pracodawca zapłaci to i ślepy będzie nadawał się na kierowcę. Tym panem powinien zająć się prokurator i sąd.
Opinia dodana przez: kowal z ATI ZKM

lek. dent. Zenobia Rypińska-Karbarz

Gabinet Stomatologiczny
37-450 Stalowa Wola

Polecam tego lekarza, świetne podejście do pacjenta,nic mnie nie bolało, wszystko poszło sprawnie.Gorąco polecam

lekarz Małgorzata Świercz

Tuwima 3