Lekarze Stalowa Wola

lekarz Przemysław Zajączkowski

SPZZOZ
37-450 Stalowa Wola

Jestem bardzo zadowolona z opieki nad ciążą. Po 2 poronieniach i powikłanej ciąży urodziłam zdrowe dziecko. Dziękuję Serdecznie Doktorze.

lekarz Agnieszka Reichert

Wojska Polskiego 3 lok. 12
37-450 Stalowa Wola

Lekarz z powołania, pierwsza wizyta bez pośpiechu i wszystko na spokojnie wytłumaczone, dopiero po wykonaniu wszystkich badań dobranie odpowiednich leków, dziękuje za poprawę komfortu życia.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Alicja Zybura-Jurek

Staszica 18
37-450 Stalowa Wola

Najlepsza okulistka jaką znam. Dzięki niej mam moje upragnione soczewki... a mialam z nimi troche kłopotów. Serdecznie wszystkim polecam. Bardzo sypatyczna osoba.

lekarz Zygmunt Darocha

Kardiolog

wrzosowa
Stalowa Wola

Lekarz uprzejmy, podchodzi do leczenia kompleksowo, wszystko wyjaśnia, oby wszyscy lekarze tacy byli...

lekarz Hanna Walczak

Psychiatra

Gabinet
ul. Poniatowskiego 4 (obok Apteki Derma-Panax)
Stalowa Wola

Bardzo rzetelne podejście do pacjenta. Pani doktor jest bardzo miła, interesuje ją każdy szczegół przebiegu choroby, wysłuchuje ze zrozumieniem. Plus za znajomość języka rosyjskiego. Polecam
Opinia dodana przez: Olesia

Jacek Łupicki

Protetyk, Stomatolog

Stomatologia Rodzinna
Al. Jana Pawła II 15 D
Stalowa Wola

Ból leczonego zęba powrócił... Nie polecam tego miejsca, to już kolejna taka sytuacja. W innych gabinetach jest taniej oraz nigdy po leczeniu zęba nie spotkałem się z sytuacją powrotu bólu. Jestem bardzo zawiedziony...

lekarz Ludmiła Łabiniec-Żugaj

Psychiatra

Przestrzenna 2
37-450 Stalowa Wola

potszebuje lek bo mi sie skonczyl i lekarz moj jest w krakowie bardzo prosze jak najszybciej bo jusz mii zostalo na jeden dzien i mam wszystkie papiery od lekarz neuruloga prosze zadzwonic 504577495
Opinia dodana przez: Dawid

Elżbieta Lorkowska

specjalistyczny gabinet lekarski
Poniatowskiego
37-450 Stalowa Wola

Polecam Panią Doktor za jej zaangażowanie w leczenie jej upór i dążenie do zwalczania choroby . Jest bardzo miła mówi przejrzyście więc polecam gorąco 😊

Jerzy Piechnik

Krzywa 35
37-450 Stalowa Wola

Jestem w 24 tyg. ciąży lekarze w Stalowej Woli kompletnie niepoważnie potraktowali mój przypadek. Diagnoza była jednoznaczna pęknięcie szyjki macicy, niewydolność ciśnieniowo - szyjkowa konkretnie kazano mi iść do domu leżeć i czekać aż stracę moje dziecko.Całe święta przepłakałam przecież czułam jak już się mój mały skarb pod moim sercem rusza z radą przyszły mi przyjaciółki mówiły " ratuj dziecko, pomoże ci doktor Jerzy Piechnik, w nim ostatnia nadzieja" zadzwoniłam ...
Opinia dodana przez: nadzieja625

lek. dent. Piotr Trafidło

specjalistyczny gabinet lekarski
Poniatowskiego
37-450 Stalowa Wola

dodałem tą opnię na google ale jakoś się tam nie wyświetla , grubo :D miałem mieć gdzieś, nie ruszać tego tematu, ale cóż. Na wstępie - jestem lek.dent. , nie poczuwam się do występowania pod prawdziwym nazwiskiem , należę do szerokiego grona zbanowanych u doktura za nieprzychylny komentarz, czyli konstruktywną krytykę. Moglibyśmy napisać tu wiele, jednak to po prostu bardzo przykre niekiedy jak widzi się przypadki młodych osób 20-30 lat ...
Opinia dodana przez: paul

Robert Lorkowski

Chirurg stomatolog

Stalowa Wola

Wybrałam Pana Lorkowskiego, bo słyszałam o nim pozytywne opinie. Doktor wyrwał mi 4 ósemki - tutaj wszystko poszło zgodnie z planem. Zdecydowałam się także na jego usługi podczas tego, gdy ułamała mi się jedynka. Byłam pacjentem, który chciał znać sytuację - co doktor będzie robił/ co może się stać, lecz u Pana Lorkowskiego nie ma na to czasu. Ma być szybko, bo następny pacjent czeka już przecież w poczekalni... Doktor ...
Wspaniały, troskliwy i kompetentny lekarz, który był przy porodzie mojego syna. Więcej takich osób. Razem z żoną szczerze polecamy.
Opinia dodana przez: Damian

lekarz Marcin Jadach

Szpital Specjalistyczny
Stanisława Staszica 4
37-450 Stalowa Wola

Dr Jadach postawił mnie na nogi. Zajął się moja chorobą w stu procentach. Jest miły, rzeczowy i wszystko super wytłumaczy. Polecam.

lekarz Adam Kondratowicz

ks. Skoczyńskiego 14a
37-450 Stalowa Wola

Bardzo sprawnie,przyjemnie,szybko i precyzyjnie obsłużony pacjent.

lekarz Wiktor Świercz

Tuwima 3
37-450 Stalowa Wola

Pan doktor nie przeprowadził ze mną wywiadu, od razu kazał iść na fotel podczas pierwszej wizyty. Zero kontaktu z pacjentką. Brak badania piersi. Lekarz również nie chciał przepisać antykoncepcji,tłumacząc się medycznymi skutkami ubocznymi. Brak rozmowy. Miałam wrażenie, że lekarz chce jak najszybciej pozbyć się pacjentki. Żadnego kontaktu, pytań. Brak uprzejmości oraz tłumaczenia. NIE POLECAM

Barbara Piechnik

Neurolog

Krzywa 35
37-450 Stalowa Wola

Stanowcze nie! Pomijam podejście Pani doktor do pacjenta, choć wartało by ono dłuższej krytyki. Chciałbym się dowiedzieć jak można na zapalenie korzeni (dyskopatia) przepisać laseroterapie na nogę? Same minusy w moich oczach.
Opinia dodana przez: Krystian

lek. dent. Wiesław Szoja

Prywatny Gabinet Stomatologii i Pracownia Protetyki
37-450 Stalowa Wola

Świetny specjalista. Wszystko co robi, jest dokładne i staranne. Dbałość o dobro pacjenta, miła atmosfera w gabinecie. Ostatnia wizyta była co prawda nieco opóźniona, ale zazwyczaj wszystko odbywało się punktualnie. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Barbara Stryjecka

NZOZ Laboratorium Analityczne "PROBE"
al. Jana Pawła II 2 F
37-450 Stalowa Wola

Jestem bardzo zadowolona, z podejścia lekarza do chorego. Bardzo dobra diagnoza i leczenie:):):) Miałam mieszane uczucia co do Doktor, czytając inne komentarze, ale przekonałam się osobiście. Super lekarz i bardzo wesoła:)
Opinia dodana przez: Julita

mgr Alina Małek-Giza

Psycholog

Przychodnia Specjalistyczna Nr 2
Al. Jana Pawła II 25
37-450 Stalowa Wola

Pani psycholog bardzo mi pomogła także jest warta polecenia. Wizyty odbywają się w miłej atmosferze.

mgr Monika Majdan-Chmielowiec

Psycholog, Psychoterapeuta

Gabinet Psychologiczny
al. J. Pawla II 25 lok.3
37-450 Stalowa Wola

Bardzo profesjonalna pani kompetentna z dużym doświadczeniem miła uprzejma i dyskretna co w tym zawodzie jest bardzo cenione polecam Rafał Kosiek