Lekarze Tychy

dr n. med. Aleksandra Nitecka buchta

43-100 Tychy

Pani doktor Aleksandra Nitecka-Buchta jest wspaniałą osoba,jako lekarza nie zamieniłabym na nikogo. Jest lekarzem rzeczywiście z powołania,sympatyczna ,duży zasób wiedzy na temat leczenia, zawsze uśmiechnieta.Wyczerpująco tłumaczy. Jestem bardzo szczęśliwa że mogę się leczyc u Pani doktor.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Joanna Machnik-Broncel

Radiolog

Harcerska 146
43-100 Tychy

Piszę opinie jako mama niemowlaka, który był u Pani Doktor kilka razy na badaniu. Pani Doktor jest niesamowitym ekspertem w swojej dziedzinie. Usg Pani Doktor wykonuje tak rzetelnie , a opisy są tak szczegółowe, że lekarze (akurat u nas gastrolodzy) mówią, że jeszcze nigdy nie widzieli tak dokładnego w opisie usg jamy brzusznej. Jeśli ktoś szuka radiologa do oceny przełyku u dziecka z refluksem na Śląsku to polecam za całego ...
Opinia dodana przez: Julia Krzem

Imię Różycki

NZOZ Śmieszek STOMATOLOGIA S.C.
aleja Bielska 33
43-100 Tychy

Świetny lekarz. Podchodzi z troską do pacjenta, cierpliwy, miły. Nic tylko polecać...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Urszula Paździorek-Pawlik

Internista, USG

Jaracza 36
43-100 Tychy

Bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz.Człowiek czuje, że powierza się w dobre ręce. Nie czuje strachu czy dyskomfortu, że lekarz do którego przyszedł będzie miał zły humor, czy zły dzień. Pewnie dlatego, że spotkałam się z bardzo wrażliwą, dobrą, miłą i ciepłą osobą. Serdecznie dziękuję Pani doktor. To na prawdę bardzo ważne mieć komfort psychiczny, że nadal istnieją lekarze z powołania, a Pani Pawlik właśnie takim lekarzem jest. Justyna .
Opinia dodana przez: Konkatynka
Bardzo dobry lekarz,pomoze dobrać odpowiednie leki,bardzo mi pomogła polecam wszystkim,jest kompetentna ,miła i potrafi poswięcić czas pacjentowi
Opinia dodana przez: ewa

lekarz Alicja Dziemianko

Pulmonolog, Pediatra

Rękodzielnicza 21
43-100 Tychy

Pani doktor jest kochanym człowiekiem znam ją już tyle lat do rany przyłożyć :*
Opinia dodana przez: kasiek77

Rafał Pajda

43-100 Tychy

Najlepszy lekarz pod słońcem serdecznie polecam, naprawdę bardzo pomógł mnie i moim bliskim. Sprawdzcie sami.

lekarz Przemysław Bereza

43-100 Tychy

Bardzo polecam konsultację ortopedyczną u Pana doktora, szczegółowo zbadał, wyjaśnił przyczyny schorzenia, omówił dalsze leczenie i zalecenia. Po wizycie czułam sie uspokojona i "zaopiekowana" :) Bardzo sympatyczny i profesjonalny i konkretny.
Opinia dodana przez: Zuzanna

dr Olimpia Jagodzińska

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "San-Med" Sp. z o.o.
Biblioteczna 17
43-100 Tychy

Bardzo dobry lekarz. Trafne diagnozy jednak zawsze konsultowane i przebadane. Wyczerpujące i wszechstronne informacje dla pacjenta.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Paweł Hernik

Onkolog

NZOZ
Żorska 17
Tychy

Pan doktor świetny specjalista, lekarz z powołania, mój zmarły mąż twierdził ze na swej drodze spotkał anioła, moja wdzięczność i podziw dla Pana doktora są ogromne - Danuta
Opinia dodana przez: Danuta

lek. dent. Grzegorz Bienek

Kochanowskiego 1A/2
Tychy

Najlepszy dentysta. Został mi polecony przez innego dentystę, który nie mógł poradzić sobie z moim zębem. Ząb został uratowany, a pacjentami Pana Doktora jest cala moja rodzina i przyjaciele. To nie tylko niezastąpiony specjalista, ale również bardzo ciepły, spokojny człowiek, który wprowadza tak przyjemną atmosferę, że nawet moje przedszkolaki chętnie siadają na fotel.
Opinia dodana przez: MMG

lekarz Grzegorz Cwynar

Centrum Medyczne "PAPROCANY"
ulica Sikorskiego 103
43-100 Tychy

Moja Mama leżała w Czeladzi, gdzie pan Dr jest ordynatorem. Powiem krótko. Po raz Pierwszy! Spotkałam się z taką uprzejmością, profesjonalnym podejściem a jednocześnie ogromną empatią ... Oby było więcej takich cudownych lekarzy, którzy potrafią rozmawiać z pacjentem i rodziną. Serdecznie dziękujemy lza opiekę nad mamą. Oczywiście polecam Pana Doktora wszystkim kobietom, które zmagają się z problemami ginekologicznymi.
Opinia dodana przez: AGNIESZKA

lekarz Maciej Nowiński

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

DentalCare
Barona 30
43-100 Tychy

NAJBARDZIEJ DOSKONAŁY LEKARZ STOMATOLOG,JAKIEGO ZNAM! CHODZIMY DO NIEGO CAŁĄ RODZINĄ. TAK SAMO TRAKTUJE PACJENTA ZARÓWNO PODCZAS WIZYTY PUBLICZNEJ JAK I PRYWATNEJ. ZANIM ZACZNIE LECZYĆ ZĘBY PYTA O SZCZEGÓŁY Z TYM ZWIĄZANE, FACHOWO DOBIERA ZNIECZULENIE, MA OGROMNĄ CIERPLIWOŚĆ I FANTASTYCZNE PODEŚCIE. KAŻDEGO PACJENTA TRAKTUJE JAK BY BYŁ JEGO JEDYNYM PACJENTEM NA ŚWIECIE! NIE WYOBRAŻAM SOBIE WIZYTY U KOGOŚ INNEGO! DZIĘKI NIEMU UWIELBIAM CHODZIĆ DO DENTYSTY, ZARÓWNO JA, JAK I MÓJ MĄŻ ...
Jest to lekarka, która nie tylko wspaniale leczy, daje trafne diagnozy, ale potrafi być przy tym także bardzo miła i uprzejma. Jestem bardzo zadowolona z jej leczenia, głównie dlatego, że potrafi spojrzeć na problem zdrowotny bardzo wszechstronnie. Ma się wrażenie, że Pani Doktor opiekuje się pacjentem niczym dzieckiem. Polecam bardzo!!!
Bardzo dobra, kompetentna lekarka. Szkoda, że przyjmuje w przychodni na Rolnej.....

lekarz Urszula Barańska

Centrum Medyczne "PAPROCANY"
ulica Sikorskiego 103
43-100 Tychy

Fantastyczna pani doktor. Od 10 lat prowadzi mój przypadek i zawsze cenię sobie jej rady, pomoc oraz jej podejście.
{'id': 41791, 'name': u'Tychy'} Dietetyk
                                       mgr Adrian Wygrabek

mgr Adrian Wygrabek

Dietetyk

Centrum Medyczne INMEDICO
Wąska 7
43-100 Tychy

Z całego serca polecam Tego specjalistę, zwłaszcza osobom takim jak ja, borykających się z otyłością olbrzymią. Kto wie, ten zrozumie jak ciężko jest zacząć "coś" z tym robić- wstyd przed wejściem na wagę jest tak ogromny, że człowiek rezygnuje często pod samym gabinetem... Miałam za sobą kilka podejść, aż trafiłam do Pana Adriana- złoty człowiek, otwarty, serdeczny, z poczuciem humoru (to bardzo pomaga), a przy tym kompetentny i bardzo wyrozumiały. ...
Opinia dodana przez: wiola

Anna Stradowska

Arkamed
Tychy

Lekarz z powołania. Pani doktor jest osobą kompetentną, skromną i od pierwszej wizyty wzbudziła moje zaufanie. Profesjonalne podejście do pacjenta. POLECAM !!!!

lekarz Magdalena Tymowska

WSS nr 1
Edukacji 102
Tychy

Szkoda, że p.Magda już w szpitalu nie pracuje :(

Lucyna Plewnia-Sitko

ES DENTICA
43-100 Tychy

Lecze sie u pani doktor od lat.i ona i jej maz wykazuja sie 100% kompetencja.Pania Lucyne cechuje takze niezwykla empatia i delikatnosc.Polecam bez mrugniecia okiem.