Leczę się u doktora Karasia od wielu lat. Efekty są w pełni zadowalające. Zamierzam kontynuować kurację. Polecam:)

Na Pana Karasia trafłam przypadkiem i był to jeden z najlepszych w życiu. Jest lekarzem który jest kompetentny, uprzejmy, delikatny odpowiadający wyczerpująco na pytania i wątpliwości, poświęcający czas pacjentce. Szczerze polecam.

Lekarz zamiast zrobić USG tarczycy na pierwszej wizycie, kazał mi się rozebrać do pasa w celu zbadania serca. Wizyta trwała 5-8 minut, ponieważ miałam kilka pytań. W przeciwnym razie trwałaby pewnie której. Odradzam. Zostałam potraktowana "taśmowo" i rutynowo. Być może lekarz zamierza zrobić trzecią specjalizację? Z całą pewnością już mu w tym nie pomogę.

Ryszard Karaś jest również endokrynologiem ale niestety jest beznadziejny okropny nie potrafi pomóc w ogóle nie zna się na endokrynologii a najgorsze jest to że gdy pacjentka jest młoda każe rozbierać się do naga i wszędzie dotyka. Więcej do niego nie wrócę i nie polecam szczególnie młodym kobietom.

najlepszy lekarz tej specjalizacji jakiego spotkałam, wspaniałe podejście do pacjentki, potrafi wysłuchać, wyjaśnić i uspokoić. poświęca każdej pacjentce tyle czasu, ile tylko potrzebuje. prowadzi obecnie moją pierwsza ciążę i mam do niego 100% zaufanie!!!

beznadziejny ginekolog nie polecam w żadnym wypadku potrafi tylko nastraszyć pacjentkę i wcale nie patrzy na badania

jest moim lekarzem od 5 lat kultura i profesjonalnosc polecam

jest moim lekarzem od 5 lat kultura i profesjonalnosc polecam

Brak jakich kolwiek kompetencji, nie umiej czytać wynkiów badań,

Brak jakich kolwiek kompetencji, nie umiej czytać wynkiów badań,

Zdecydowanie nie polecam.........!!!! Siedząc w kolejce spotkałam się z opiniami negatywnymi innych kobiet na temat Pana doktora, z czego opinie okazaly sie sluszne w 100%. Lekarz badając mnie stweirdzil,ze mam nadzerke ( te kobiety mowili mi ,ze mowi tak wiekszosci kobiet ,ze ma nadzerke ,bo 400 zl bierze za jej rzekome zamrozenie,a tak naprawde JEJ NIE MIALY !!!) I CO W ZWIAZKU Z TYM..POSZLAM DO INNEGO LEKARZA,KTORY STWIERDZIL ,ZE NIE MA ZADNEJ NADZERKI ,POTEM POSLZAM DO 3 I TO SAMO NIE MA NADZERKI.TAKZE UWAZAJCIE ! NIE POLECAM !!!! WIEM CO MOWIE......

Bardzo słaby ginekolog, ciąże myli z guzem na macicy. W 100% zgadzam się z opinią pana z 14-02-12 i pani z 12-01-12r. Szczerze nie polecam