lekarz Santa Vanaga-Besser

Dermatolog

2,9

Lepiej unikać Pani doktor dalekim łukiem, od samego wejścia do gabinetu odpryskliwa, niegrzeczna wręcz chamska dla pacjenta.Trzeba uważać bo potrafi z pod maseczki stwierdzić czy ktoś się śmieje, szczerzy zęby albo pokazuje język a nie potrafi wystawić prawidłowej diagnozy. Odradzam przyszłym pacjentom jakikolwiek kontakt z tą Panią.

Wizyta u Pani doktor to najlepiej przeze mnie wydane pieniądze. Bez czarowania, bardzo konkretna diagnoza, skuteczne leczenie i to wcale nie drogimi lekami. Zmiany skórne systematycznie ustępują co sprawia mi ogromną radość.

Świetna Pani doktor! Dwa lata temu pomogła z bardzo silnym trądzikiem (wcześniej byłem u dwóch innych dermatologów), tym razem trafna diagnoza po badaniu dermatoskopem. Znamię wycięte, badanie histopatologiczne potwierdziło trafność diagnozy. Bardzo kompetentna i dużą dozą empatii a przy tym bardzo konkretna w diagnozach i leczeniu. Dziękuje!

Tytuł lekarski to nie wszystko zero podejścia do pacjenta na dzień dobry diagnoza nowotworowa po czym propozycja lekarza że kolejna wizyta na jesień a najlepiej to byłaby wyciąć zmianę. Poinformowałam tegą nie douczoną dr nauk że jestem po konsultacji z chirurgiem i zmianę która mam jest zwykłym krwawiącym naczyniem które należy zamrozić. Niestety zraziłam się po raz kolejny na tym niedouczonym lekarzu parę lat temu diagnozę i leki na stopy dostałam bez obejrzenia stop Pani dr ma chyba RTG w oczach bo ja wówczas byłam w kozakach więc nie wiem jak można komuś coś wypisać nie oglądając tego miejsca. NIE POLECAM TEGO LEKARZA!!! I na pewno tego tak nie zostawię

"Lekarz" Dla pieniędzy, zero kompetencji, nie potrafi wypisać dobrze recepty... 2 razy prosiłam o poprawe recepty z czego odpowiedziała że mi jej nie wypisze a chodzi o 1.5 roczne dziecko. Najlepiej żebym poszła i znowu zapłaciła za nic nie warta wizytę. Z całego serca NIE POLECAM!!!!!

Pani doktor pomogła mi z problemem który ciągnął wie latami. Wstydziłem się wyjść na ulicę. Pani doktor nie skupiła się tylko na zmianach skórnych a zajęła się problemem kompleksowo. Teraz będę mieć blisko, ponieważ przyjmuje w Mikołowie na ulicy Pszczyńskiej 12B/1.

Leczenie nie przyniosło pozadanego skutku.Brak ewidentnego zaangazowania..Nie przedstawiono alternatywy leczenia

Nieskuteczne leczenie przez rok. Pani dr nie zleciła żadnych badań. Leczyła "na ślepo" co okazało się nieskuteczne. Leczenie było prywatne.

Przez dwa lata nie wyleczylem tradziku na glowie. Pani doktr nie miala zadnego pomyslu.Postanowilem zmienic kekarza.

Nie polecam tego lekarza. Zostałam potraktowana w arogancki i bezczelny sposób lekarz jest niekompetentny postawił błędną diagnozę poszłam do innego i okazało się że mój problem wynika z zupełnie innej przyczyny na dodatek w ogóle nie zostałam nawet zbadana przez tego lekarza. Na wizycie obrażał mnie w chamski sposób; jak lekarz może obrażać pacjentkę on nie powinien pracować z ludźmi. Na dodatek dostałam receptę na bardzo drogie i niepotrzebne mi leki na chorobę której nie mam gdyż postawił złą diagnozę a tak w ogóle można było przepisać tańsze leki więc nie rozumiem dlaczego przepisał takie drogie. Ogólne wrażenie po wizycie negatywne lekarz niegodny polecenia obsługa poniżej jakichkolwiek standardów.