lekarz Santa Vanaga-Besser

Dermatolog

2,9

Pani Doktor to najlepszy lekarz w swojej kategorii. Używa swojej ogromnej wiedzy aby pomóc w przypadkach nawet beznadziejnych. Przemiła, nigdy nie pogania, zawsze serdeczna i wyrozumiała. Poświęca nawet czas prywatny jeśli zaistnieje taka potrzeba. Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy fachowca. Jestem wdzięczna Pani Doktor że mogę normalnie funkcjonować.

Jestem wdzięczna Pani Doktor że mogę normalnie funkcjonować.

Byłam w tym tygodniu u pani doktor i jestem wyjątkowo zadowolona z jej porad i leczenia mojej choroby! Jeżeli chcecie trafić do świetnego lekarza to właśnie ONA. Miła i sympatyczna. Z rozmów na poczekalni wynikało, że ludzie są bardzo zadowoleni z leczenia p. doktor. POLECAM ja także.

Lekarz bardzo dobry!! Umówiłem wizytę na NFZ i uważam że była przeprowadzona wyjątkowo fachowo! Wcale p. doktor nie unikała kontaktu z moją skórą(był to świerzb). Dostałem leki standardowe w leczeniu tej choroby, żadne wydziwnione ani drogie. Pani doktor dokładnie wyjaśniła mi ich stosowanie i jeszcze sama umówiła mi w recepcji kolejną wizytę! Nadmieniam że byłem prywatnie u innego lekarza i... tylko straciłem 120 zł.!!! Polecam Panią doktor!! Miła , sympatyczna kompetentna osoba

Śmieszne te opinie hihi.. Nie ma drugiej tak ładnej lekarki na Śląsku ani kompetentnej. Zdarzało mi się czekać w poczekalni ponad 40 minut bo Pani Doktor była zajęta pacjentem w gabinecie. Mam przez to zmienić lekarza? Nie, bo prawie wszędzie byłem i wiem że nie chcę niczego zmieniać. Lekarz z dużej "L", choć bardzo młody! Polecam!

Zdecydowanie odradzam Panią doktor! Przepisuje drogie leki,z których ma korzyści finansowe,nie zawsze dostępne w aptece i twierdzi ze innych nie może przepisać, po czym przepisuje nie konsultując tego z pacjentem i zostawia recepty w rejestracji,nie informując pacjenta jak ma stosować leki, mało poświęca czas pacjentowi, nie można jej dokońca zaufać,miła na pozór, nie polecam.

beznadziejna Pani doktor. podobno prywatnie doskonała, a na nfz porażka, bała się mnie dotknąć, gdy przyszłam z podejrzeniem grzybicy. Mało tego, podała mi ulotki, bym sobie poczytała o chorobie. Bardzo niemiła. Od razu zmieniłam lekarkę. Miałam wrażenie, że Pani chciała jak najszybciej skończyć wizytę. Rozumiem, że ma wielu pacjentów, ale bez przesady. Jesteśmy pacjentami a to jej praca!

Wizytę u pani doktor Besser zaliczam do niezwykle udanych. Po długiej tułaczce od dermatologa do dermatologa wreszcie trafiłam do kompetentnego lekarza. Nikt wcześniej niestety nie był w stanie skutecznie przeprowadzić leczenia mojej przypadłości skórnej... Badanie przebiegło wzorowo, dużo pytań o przebieg choroby, stosowane wcześniej leki, zmiana skórna została dokładnie obejrzana. Dzięki wiedzy pani doktor w końcu mogę poczuć ulgę. Moja dolegliwość dokuczała mi latami, a teraz nie pozostało po niej śladu. Cała wizyta przyjemna, pani doktor bardzo uprzejma i skupiona na badaniu. Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc. Gorąco polecam !

Lekarz ,jakiego każdy powinien spotykać na swojej drodze w chorobie!!Sympatyczna, Kulturalna , a przede wszystkim kompetentna!!!Polecam wszystkim! Teresa