dr n. med. Sławomir Letkiewicz

Androlog

dr Letkiewicz to bardzo dobry specjalista wykrył u mnie guza prostaty na bezpłatnej akcji urologicznej. Dziękuję Bogu, że do niego trafiłem bo inny pan urolog leczył mnie lekami a przy badaniu palcem i usg nie zauważył wielkiego guza tylko faszerował mnie lekiem na obniżenie poziomu psa. Pomógł mi i to się liczy wdzięczny pacjent z Tarnowskich Gór

Pan doktor to człowiek kompetentny, rzeczowy, ale także delikatny w czasie badań czy pobierania wymazów;) Do pacjenta podchodzi w sposób kompleksowy- przeprowadza wywiad na temat dolegliwości, ale też stylu życia, robi badanie usg. Na miejscu pobiera takze krew czy wymazy, więc nie trzeba się kłopotać bieganiem po labolatoriach. Co istotne z punktu widzenia pacjenta jest skuteczny. Polecam go jako sprawdzonego androloga. Krzysztof

Doktor Letkiewicz to świetny specjalista i wspaniały człowiek.Poświęca pacjentowi dużo czasu i uwagi,dokładnie tłumacząc chorobę.Trafnie postawił diagnozę.Jestem po zabiegu.Polecam Mirek z Gliwic

Naprawdę dobry specjalista. Konkretny. Już przy pierwszym badaniu postawił trafną diagnozę, którą szczegółowe badania wkrótce potwierdziły. Co prawda leczenie u dr. Letkiewicza jest kosztowne (zwłaszcza to długotrwałe), jednak w moim przypadku przyniosło wymierne rezultaty. Faktem jest, że przy okazji składa wiele propozycji dodatkowych badań i kuracji, które, być może, nie zawsze są konieczne. Stąd przypuszczalnie tyle posądzeń o próby wyciągnięcia pieniędzy. Dodam, że pół roku przed pierwszą wizytą byłem prywatnie u innego urologa, ordynatora urologii jednego ze szpitali na Śląsku, który zbagatelizował sprawę - po badaniu stwierdził, że nie widzi żadnych zmian chorobowych, a kiepskie wyniki nasienia tłumaczył ogólną tendencją współczesnej męskiej części populacji. Piotr

Doktor Letkiewicz to bardzo dobry lekarz!!Zna się zdecydowanie na swoim fachu. Leczyłem się u innych specjalistów i uważam,że doktor leczy najbardziej trafnie,poza tym to dobry i miły człowiek gorąco polecam Łukasz

Letkiewicz to swietny specjalista. Polecam bo w Urogenie chociaz nie najtaniej to najskuteczniej. Ja już jestem po zabiegu. Pozdrawiam. P.S. Do trolla internetowego. IP wielu userów moze być takie same. Ale ja sie pytam jak ty mozesz oceniać człowieka jak sam stwierdzasz ze byś mu nigdy nie zaufal. Z twojej wypowiedzi wnioskuje ze w Urogenie w zyciu nie byles ale opinie uwaliles negatywna - ZALOSNE.

Dlaczego nie które adresy ip się powtarzają, się pytam? To juz od razu swiadczy o lekarzu, w zyciu bym takiemu nie zaufal!!!

Pierwsze wrażenie - bardzo pozytywne. Podejście do pacjenta - bardzo ok'. Omówienie zagadnienia - wyczerpujące, Intuicja zawodowa - jestem pod wrażeniem.

Pierwsze wrażenie - bardzo pozytywne.
Podejście do pacjenta - bardzo ok'.
Omówienie zagadnienia - wyczerpujące,
Intuicja zawodowa - jestem pod wrażeniem.

Dr. Letkiewicz jest wspaniałym lekarzem jak i człowiekiem! Leczę się u niego od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolony z jego usług. Jest człowiekiem kompetentnym, poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu, bardzo dokładnie tłumacząc chorobę i metody leczenia.

Witam, Byłem u około 10 urologów w woj. śląskim i na bazie tego doświadczenia stwierdzam, że Pan dr. Letkiewicz to najlepszy urolog w tym rejonie. Samo badanie już na to wskazuje, bada dokładnie, pobiera próbki z wielu miejsc. Jak leczyłem się u niego z przewlekłego zapalenia prostaty i kto się na to leczy to wie, że badanie jest bardzo ważne, gdzie inny urolodzy bagatelizują to schorzenie i nawet im się nie chce zrobić masażu prostaty. Jeśli chodzi o negatywne opinie, to niestety jest tak, że nie każdego da się od razu wyleczyć. Lekarz w takich chorobach musi szukać przyczyny, a Pan doktor Letkiewicz szuka i to jest jego zaleta. Koszty wizyty czy badań są standardowe, niektóre badania zleca jedynie dr. Letkiewicz, bo reszta urologów, nie ma pojęcia, że trzeba takie zrobić, jak np wymaz z cewki itd. Polecam, dobry lekarz, a przy tym fajny człowiek i mam czas dla każdego pacjenta, a to jest bardzo ważne.