dr n. med. Sławomir Letkiewicz

Androlog

Doktor Letkiewicz potrafi się zangażować w problem zdrowotny pacjenta jest konkretny i fachowy. Jednym słowem specjalista. Zdecydowanie polecam !!!

Bardzo lubimy z mężem tego człowieka. Jest fachowcem, bo diagnozuje bardzo dokładnie i przeprowadza badania w potrzebnym kierunku, nie tak jak inni urolodzy leczą na oślep. Mój mąż leczył się pięć lat u urologa i trafił z okropnym poszpitalnym zakażeniem do urogenu. Musiał się długo leczyć u dr Letkiewicza. Teraz jest nareszcie zdrowy. Jest pod stałą opieką tego człowieka i jak na razie nic się złego nie dzieje. Polecam przez duże P!

Sławomir Letkiewicz to wysokiej klasy specjalista. Nie wiem jak wygląda sprawa leczenia w innych częściach kraju, ale jeżeli chodzi o Śląsk to jest Urogen i długo , długo nic... a potem dopiero inne kliniki specjalizujące się w urologii. Polecam Urogen i dr Letkiewicza.

wyleczył mnie - miałem zapalenie - przedtem byłem u paru innych lekarzy - bezskutecznie - kuracja trwała długo - około 5 miesięcy, ale zakończyła się sukcesem.

Bardzo uprzejmy i dobry lekarz. Leczyłam się u dr Letkiewicza i jestem zadowolona z leczenia. Bardzo mi pomógł. Stosuje nowatorskie metody leczenia.Leczy również małe dzieci i ma świetne do nich podejście. Poza tym ma ogromną wiedzę jako urolog i androlog.Mogę z czystym sumieniem polecić tego człowieka.Jedyna wada to to, że jest drogi.Ale polecam dr Letkiewicza wszystkim tym, którzy borykają się z przewlekłymi infekcjami dróg rodnych i moczowych, bo leczy super.Wykonuje dużo ważnych badań.

Dobry specjalista. Dokładnie bada pacjenta, oferuje wiele badań,których nie wykonuje się w innych placówkach.Pacjent nie musi jeździć po innych laboratoriach, ponieważ wszystkie badania wykonywane są w Urogenie. To spora wygoda dla pacjenta i duża oszczędność czasu.Jest drogo, ale wykonują porządne badania, które umożliwiają ustalić odpowiednią drogę leczenia.

Godny polecenia. Jest dobrym specjalistą, wyleczył mnie z przewlekłej infekcji dróg moczowych. Jestem zadowolona z rezultatów terapii.Jest drogi ale za to dobrze leczy.

Jest dobrym lekarzem i chirurgiem. Godny polecenia. Świetnie przeprowadza zabiegi chirurgiczne plastyki prącia.Zoperował mi stulejkę. Jestem zadowolony z jego kunsztu.Ma świetną precyzję w rękach.Godny polecenia.

jak nie moze pomóc to wysyla do innych swoich znajomych

jak nie moze pomóc to wysyla do innych swoich znajomych

Bardzo miły i kompetentny lekarz z ogromną wiedzą urologiczną i andrologiczną. Nie wchodzi w kompetencję innych lekarzy, mądrze z nimi współpracuje.Leczyliśmy się z żoną u Pana dr Sławomira Letkiewicza i leczenie zaowocowało ciążą!!!!!!!!Leczenie na wysokim poziomie a przede wszystkim SKUTECZNE.Jest drogo ale porządnie.POLECAM.